Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Premiera: Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code


Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Dowiedz się jak wykorzystać najlepsze narzędzia no-code i lepiej organizować swoją pracę, tak by stać się bardziej produktywnym programistą! Dowiedz się więcej
Chciałbyś być bardziej produktywnym programistą? Chcesz poznać konkretne techniki pracy, które pozwolą Ci pracować szybciej i wydajniej? W takim razie sprawdź naszą premierę: Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code.

To szkolenie nie jest uzależnione od żadnej konkretnej technologii, dzięki czemu każdy może wyciągnąć z niego jak najwięcej. Autor kursu przemyca w nim najciekawsze rozwiązania ze świata mobilek, frontendu czy backendu.

W tym kursie czerpiemy garściami z najnowszych rozwiązań technologicznych, z których korzystają największe firmy na świecie - tak żeby zwiększyć sprawność swoich programistów, ale dodatkowo też będziemy w nim hakować podejście no-code.

Jak to możliwe, że jest ono w stanie tak szybko dostarczyć gotowy produkt dla klienta? Ono już teraz zalewa małe firmy i startupy, a w najbliższych latach prawdopodobnie zdominuje ten segment rynku, więc My - klasyczni deweloperzy mamy świetną okazję żeby wyciągnąć z tego mądrą naukę i zwiększyć własną wydajność programistyczną i właśnie to będziemy robić w tym kursie.

Dodatkowo będziemy w nim omawiać szeroko zagadnienia związane z motywacją, dyscypliną i samoorganizacją - tak żebyś po prostu wiedział na co przeznaczać czas w ciągu dnia i umiał go regulować, ale dodatkowo powiemy sobie jak wprowadzać się w stan flow programistycznego żeby skupić się konkretnie na pracy, a nie zajmować się niepotrzebnymi zagadnieniami i zadaniami.

I do tego będziemy używać szeregu narzędzi, wtyczek, pluginów, które właśnie służą zwiększeniu naszej sprawności, wydajności na klawiaturze, wydajności w edytorach tekstowych i w przeglądarce. Dzięki temu oszczędzisz czas, który będziesz mógł przeznaczyć czy to na rozrywkę, czy na naukę, czy też na rozwiązywanie dodatkowych zadań - co zwiększyłoby Twoją pozycję w zespole. Tu już wybór należy do Ciebie.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer z wieloletnim doświadczeniem, który zawodowo zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na Androida.


Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Dowiedz się jak wykorzystać najlepsze narzędzia no-code i lepiej organizować swoją pracę, tak by stać się bardziej produktywnym programistą! Dowiedz się więcejOpublikowane 29 marca 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!