Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Profesjonalne techniki montażu na YouTube

Premiera: Kurs Profesjonalne techniki montażu na YouTube


Kurs Profesjonalne techniki montażu na YouTube

Poznaj techniki pracy topowych YouTuberów i naucz się profesjonalnego montażu filmów. Opanuj tworzenie animacji, przejść, efektów i twórz swoje wideo zgodnie z aktualnymi trendami. Dowiedz się więcej
Masz kanał na YouTubie, fanpage na Facebooku lub inne miejsce w sieci, gdzie publikujesz wideo? Zależy Ci na tym, żeby Twoje treści wyglądały profesjonalnie i wyróżniały się na tle tego, co robią inni twórcy? Nie chcesz zdradzać montażu swoich materiałów na zewnątrz? A może nawet myślisz o tym, żeby zacząć zarabiać, montując je dla innych?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera. Przedstawiamy Kurs Profesjonalne techniki montażu na YouTube.

Znajdziesz tu porady i triki, dzięki którym zaczniesz montować bardziej atrakcyjne materiały, które będą częściej klikane i chętniej oglądane. Większość najbardziej znanych twórców korzysta z Adobe Premiere Pro oraz Adobe After Effects.

W trakcie kursu również będziemy opierać się o te programy, ale nie martw się, jeżeli ich nie znasz lub korzystasz z czegoś innego. Kurs skupia się na pokazaniu technik montażu, a nie obsłudze konkretnych narzędzi.

A co konkretnie będziesz robić podczas kursu? Przede wszystkim przyjrzysz się technikom montażu i elementom, które w swoich materiałach wykorzystują najlepsi youtuberzy.

Zobaczysz np. jak przypiąć wybrany obiekt do palca, jak uzyskać podążanie wirtualnej kamery za twarzą, jak cenzurować głos lub rozpikselować twarz.

Zobaczysz też jak wzbogacić swoje wideo o efektowne animowane napisy, jak tworzyć dynamiczne animacje i przejścia. Przygotujesz np. animacje zapraszania swoich odbiorców na Twojego Instagrama czy animowany przycisk “Subskrybuj”.

Nauczysz się wykorzystywać te elementy nie tylko podczas montażu, ale również w live streamach. Jak widzisz, w trakcie kursu zdobędziesz mnóstwo praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł od razu wykorzystać do tworzenia lepszych materiałów. Gotów na zastrzyk takich umiejętności? W takim razie do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Kamil Nalepa, twórca internetowy, który od kilku lat rozwija się jako twórca YouTube. Jego kanał jest jednym z najpopularniejszych kanałów kreatywnych w naszym kraju. Podczas szkolenia, Kamil podzieli się z Tobą wiedzą, którą zdobywał budując swój kanał.


Kurs Profesjonalne techniki montażu na YouTube

Poznaj techniki pracy topowych YouTuberów i naucz się profesjonalnego montażu filmów. Opanuj tworzenie animacji, przejść, efektów i twórz swoje wideo zgodnie z aktualnymi trendami. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 maja 2023 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!