Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Programowanie funkcyjne w JAVA

Premiera: Kurs Programowanie funkcyjne w JAVA


Kurs Programowanie funkcyjne w JAVA

Opanuj programowanie funkcyjne i zrób kolejny krok na drodze do kariery Java developera. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy programowania w języku JAVA i chciałbyś zrobić kolejny krok na drodze do kariery Java Developera? Opanowałeś już programowanie obiektowe i chciałbyś przejść do kolejnego etapu nauki? Naucz się programowania funkcyjnego! Z naszego kursu dowiesz się jak olbrzymie możliwości daje programowanie funkcyjne i jak będziesz mógł wykorzystać je w swojej pracy.

W trakcie szkolenia nauczysz się między innymi tworzenia wyrażeń lambda i zdobędziesz wiedzę jak dzięki nim mocno uprościć i przyspieszyć tworzenie kodu. Poznasz również najważniejsze interfejsy funkcyjne i zdobędziesz wiedzę jak takie interfejsy tworzyć samemu. Jeśli nadal masz problem ze zrozumieniem działania strumieni lub chcesz lepiej wykorzystać ich możliwości, ten kurs będzie dla Ciebie bardzo pomocny. Dodatkowo zapoznasz się z niesamowicie przydatną biblioteką Vavr oferującą szereg struktur danych dzięki, którym poszerzysz jeszcze bardziej swoje umiejętności z zakresu programowania funkcyjnego.

Jeśli do tej pory lambda lub strumienie były dla Ciebie koszmarem i czujesz że nadal nie opanowałeś ich dobrze ten kurs to zmieni. Przekonasz się że dzięki nim pisanie kodu może być proste jak nigdy dotąd. Po ukończeniu tego kursu bez najmniejszego problemu odnajdziesz się w programowaniu funkcyjnym i staniesz się bardziej efektywnym programistą. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Karol Janaszek, absolwent Politechniki Warszawskiej i Java Developer z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu, poza pracą zajmuje się również uczeniem programowania dzieci, młodzież i dorosłych.


Kurs Programowanie funkcyjne w JAVA

Opanuj programowanie funkcyjne i zrób kolejny krok na drodze do kariery Java developera. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 marca 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!