Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Programowanie mikrokontrolerów od podstaw

Premiera: Kurs Programowanie mikrokontrolerów od podstaw


Kurs Programowanie mikrokontrolerów od podstaw

Opanuj podstawy programowania mikrokontrolerów na przykładzie układu ESP32 i naucz się tworzyć własne urządzenia korzystające z WiFi i Bluetooth. Dowiedz się więcej
Pasjonujesz się elektroniką, tworzeniem własnych urządzeń, systemami smart home oraz IoT? Chciałbyś nauczyć się budować własne projekty i układy elektroniczne i programować je w taki sposób, by pełniły określone przez Ciebie funkcje? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Programowanie mikrokontrolerów od podstaw.

IoT, czyli urządzenia internetu rzeczy to coraz popularniejszy trend i w elektronice, informatyce czy też automatyce. Właśnie w urządzeniach IoT bardzo popularny jest układ ESP 82 66 oraz ESP 32.

Ten drugi jest układem zdecydowanie wydajniejszym i pozwalającym na stworzenie dużo ciekawszych i bardziej rozbudowanych projektów. W tym kursie dowiesz się, w jaki sposób przy użyciu mikrokontrolerów ESP 32 zbudować własne systemy elektroniczne, które zaprogramujesz w bezpłatnym, bardzo rozbudowanym i popularnym środowisku Arduino IDE.

Dowiesz się jak krok po kroku zbudować własne oprogramowanie, które będzie mogło wykonywać dowolne, ale określone przez Ciebie czynności. Zobaczysz również, w jaki sposób zbudować układ na płytce prototypowej oraz w jaki sposób tworzyć własne projekty elektroniczne, które będą komunikować się z dowolnymi czujnikami dostępnymi na rynku. Dzięki temu - po tym kursie - będziesz w stanie stworzyć własne urządzenie elektroniczne pozwalające na wykonanie praktycznie dowolnej czynności.

Podczas szkolenia nauczysz się między innymi tego, aby wszystkie projekty realizować w sposób schematyczny tak, aby najpierw omawiać zagadnienia, które są potrzebne do ich budowy, a następnie przechodzić do budowy samego układu, kończąc na tworzeniu oprogramowania oraz testach.

Szkolenie prowadzi Marcin Lesiński, Embedded Electronic Engineer, który od kilku lat zajmuję się zawodowo projektowaniem urządzeń elektronicznych oraz tworzeniem oprogramowania na nich.


Kurs Programowanie mikrokontrolerów od podstaw

Opanuj podstawy programowania mikrokontrolerów na przykładzie układu ESP32 i naucz się tworzyć własne urządzenia korzystające z WiFi i Bluetooth. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 lipca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!