Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Programowanie VBA w Excelu 365 od podstaw

Premiera: Kurs Programowanie VBA w Excelu 365 od podstaw


Kurs Programowanie VBA w Excelu 365 od podstaw

Opanuj język VBA i naucz się wykorzystywać pełen potencjał Excela 365. Twórz zaawansowane makra oraz automatyzacje i zobacz, jak dostosować arkusz do swoich indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej
Marnujesz masę czasu w Excelu na wykonywanie tych samych zadań? Wiesz, że można to zrobić szybciej, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Słyszałeś o makrach i VBA, ale w tym się podobno programuje, więc pomyślałeś, że to za trudne?

Z tym kursem VBA w Excelu 365 od podstaw, przekonasz się, że wcale nie ma się czego bać. Z jego pomocą szybko opanujesz VBA i zwiększysz swoją produktywność oraz komfort pracy w Excelu.

Zaczniesz od zupełnych podstaw. Poznasz edytor Visual Basic (VBE), gdzie będziesz pracować z kodem VBA. Nauczysz się zarządzania zmiennymi, obsługi pętli, instrukcji warunkowych, aż po komunikację z użytkownikiem za pomocą funkcji Message Box i Input Box.

Dowiesz się również jak korzystać z funkcji wbudowanych i funkcji arkusza. Kurs został przygotowany w sposób maksymalnie praktyczny, dlatego znajdziesz w nim dużo ćwiczeń, dzięki którym od razu zastosujesz zdobytą wiedzę w konkretnych scenariuszach.

Na początku zajmiesz się tworzeniem prostych makr, a skończysz na rozbudowanych procedurach, które pozwolą Ci zrozumieć, jak zautomatyzować konkretne zadania w arkuszu.

Jeśli chcesz zdobyć takie umiejętności, to nie czekaj. Wybierz ten kurs i przekonaj się, że inwestycja w naukę programowania VBA w Excelu będzie jedną z lepszych decyzji. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Sebastian Godziszewski, certyfikowany trener Microsoft Excel, który od lat szkoli innych z obsługi arkusza i pomaga im odkrywać im potencjał tego narzędzia.


Kurs Programowanie VBA w Excelu 365 od podstaw

Opanuj język VBA i naucz się wykorzystywać pełen potencjał Excela 365. Twórz zaawansowane makra oraz automatyzacje i zobacz, jak dostosować arkusz do swoich indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 marca 2024 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!