Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Programowanie w Python dla średniozaawansowanych

Premiera: Kurs Programowanie w Python dla średniozaawansowanych


Kurs Programowanie w Python dla średniozaawansowanych

Zrób kolejny krok na drodze do kariery Python Developera. Opanuj bardziej zaawansowane koncepty języka Python i stwórz aż 3 praktyczne projekty. Dowiedz się więcej
Python to język, który odgrywa obecnie olbrzymią rolę, szczególnie w rozwoju sztucznej inteligencji, analizie danych, tworzeniu gier, tworzeniu aplikacji internetowych i wielu innych intensywnie trendujących branżach IT, w których pracy dla programistów tego języka nie zabraknie.

Ale to już pewnie doskonale wiesz, bo jesteś tutaj, aby kontynuować rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności związanych właśnie z językiem Python. A ten kurs programowania w Python dla średniozaawansowanych Ci w tym pomoże.

Bowiem jeśli podstawowe zagadnienia związane z operatorami, instrukcjami, funkcjami i programowaniem obiektowym nie są Ci obce, to w tym szkoleniu wskoczysz na odrobinę głębsze wody.

Kurs zaczniesz od instalacji i konfiguracji środowiska pracy. Będziesz korzystać z bardzo popularnego programu Pycharm. Następnie przejdziemy do zaawansowanych tematów dotyczących typów danych, instrukcji i wyrażeń.

Przejdziesz również przez funkcje anonimowe, rekurencyjne oraz dekoratory funkcji. Poznasz tematy związane z operacjami na danych, obsługą wyjątków, zaawansowanymi operacjami na plikach, a także tworzeniem aplikacji z graficznym interfejsem użytkownika.

W kursie nie zabraknie informacji na temat tworzenia dokumentacji, podstaw debugowania, a także tworzenia skryptów wykonywalnych. Materiał szkoleniowy jest naprawdę obszerny, ale ten kurs będzie dobrym krokiem w dalszym rozwijaniu umiejętności związanych z programowaniem w języku Python.

Co ważne, zdobytą w szkoleniu wiedzę możesz wykorzystać w dowolnej dziedzinie, w której chcesz kontynuować swój rozwój. Zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Piotr Dzwiniel, neuronaukowiec, programista i danetyk, który od kilkunastu wykorzystuje język Python w swojej codziennej pracy.


Kurs Programowanie w Python dla średniozaawansowanych

Zrób kolejny krok na drodze do kariery Python Developera. Opanuj bardziej zaawansowane koncepty języka Python i stwórz aż 3 praktyczne projekty. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 września 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!