Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Raspberry Pi dla początkujących

Premiera: Kurs Raspberry Pi dla początkujących


Kurs Raspberry Pi dla początkujących

Poznaj od zera Raspberry Pi, naucz się podłączać do niego podzespoły, sterować nimi i buduj niesamowite projekty elektroniczne z wykorzystaniem języka Python. Dowiedz się więcej
Interesujesz się elektroniką i programowaniem? Słyszałeś o Raspberry Pi i chciałbyś wykorzystać tą platformę do tworzenia ciekawych projektów? Inteligentny dom, serwer wydruku Smart TV, a może własny robot lub kamera monitoringu?

To tylko kilka możliwości tego mini komputera. Właściwie ogranicza Cię tylko wyobraźnia, bo resztę zdobędziesz z tym kursem. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Raspberry Pi dla początkujących.

Szkolenie zostało przygotowane dla osób zupełnie początkujących. Tak naprawdę wystarczy minimum wiedzy o elektronice oraz chęci, aby poznać popularną malinę.

Na początku kursu poznasz budowę tego mini komputera. Dowiesz się, do czego służą piny gpio, jak rozbudować możliwości Raspberry oraz podłączać różne podzespoły tak jak np. kamery, wyświetlacze czy też czujniki.

Zobaczysz jak zainstalować na malinie system operacyjny i podłączyć do sieci WiFi. Później przejdziemy do rzeczy nieco bardziej zaawansowanych jak do tworzenia prostych programów.

Dowiesz się, jak za pomocą portów gpio sterować podłączonymi urządzeniami i jak odczytywać dane z czujnika temperatur. Zapiszesz je nawet w bazie danych na stronie WWW, którą przygotujesz w trakcie kursu.

Na samym końcu kursu czeka na Ciebie coś specjalnego. Wraz z autorem szkolenia stworzysz system inteligentnego domu, w którym określisz między innymi potrzebne funkcjonalności, dobierzesz wszystkie komponenty, a następnie stworzysz oprogramowanie sterujące i raportujące.

Brzmi niewiarygodnie? Po tym kursie naprawdę zrobisz to samodzielnie! Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Marcin Lesiński, Embedded Electronic Engineer, który zawodowo zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych oraz tworzeniem oprogramowania.


Kurs Raspberry Pi dla początkujących

Poznaj od zera Raspberry Pi, naucz się podłączać do niego podzespoły, sterować nimi i buduj niesamowite projekty elektroniczne z wykorzystaniem języka Python. Dowiedz się więcejOpublikowane 6 lipca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!