Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Roblox tworzenie gier - zaawansowane techniki

Premiera: Kurs Roblox tworzenie gier - zaawansowane techniki


Kurs Roblox tworzenie gier - zaawansowane techniki

Poznaj zaawansowane techniki tworzenia gier w Roblox Studio, tworząc 3 rozbudowane projekty. Zwiększ swoje umiejętności kodowania w Lua i zacznij zarabiać na tworzeniu gier. Dowiedz się więcej
Jeżeli znasz już podstawy, jesteś gotowy na kolejne wyzwania, a także chcesz poszerzyć swój gamedevowy warsztat, to ten Kurs Roblox tworzenie gier - zaawansowane techniki pozwoli Ci wskoczyć na nieco głębszą wodę.

W tym kursie poznasz bardziej zaawansowane techniki tworzenia gier przy użyciu języka Lua. W sumie w czasie trwania tego kursu stworzysz 3 projekty.

Pierwszym z nich będzie gra typu Tycoon. Będzie to bardzo rozbudowany projekt, który przygotujesz zupełnie od zera. Podczas realizacji go poznasz wiele nowych technik programistycznych, metod, funkcji czy serwisów takich jak chociażby serwis do zapisywania danych, dzięki któremu będziesz zapisywać progres Twojej gry.

Wykorzystasz eventy do komunikacji między wieloma skryptami, nauczysz się jak dodawać produkty developerskie do Twojej gry, aby zarabiać Robuxy. Będzie to pierwszy krok do monetyzacji Twoich gier.

Kolejne dwa projekty będą trochę mniejsze. Pierwszy z nich będzie to gra typu obby, czyli gra polegająca na pokonywaniu toru przeszkód. Natomiast druga gra będzie to typowa strzelanka pierwszoosobowa, w której gracze będą wzajemnie ze sobą rywalizować o zdobywanie punktów gry.

Stworzysz je, bazując na gotowych już templatkach Robloxowych, dzięki czemu nie tylko poznasz nowe techniki programistyczne, ale także nauczysz się modyfikować gotowe już projekty w taki sposób, aby uzyskać nowy i świeży efekt znacznie szybciej.

Szkolenie prowadzi Daniel Konsewicz - developer, który posiada bogate doświadczenie w branży IT.


Kurs Roblox tworzenie gier - zaawansowane techniki

Poznaj zaawansowane techniki tworzenia gier w Roblox Studio, tworząc 3 rozbudowane projekty. Zwiększ swoje umiejętności kodowania w Lua i zacznij zarabiać na tworzeniu gier. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 listopada 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!