Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Sieci komputerowe dla początkujących

Premiera: Kurs Sieci komputerowe dla początkujących


Kurs Sieci komputerowe dla początkujących

Zrozum zasady działania sieci, opanuj konfigurację routera, tworzenie bezpiecznych sieci WiFi i naucz się rozwiązywać typowe problemy sieciowe. Dowiedz się więcej
Interesujesz się sieciami komputerowymi? Pracujesz w miejscu, gdzie znajduje się dużo sieci komputerowych, ale nie do końca rozumiesz jak one działają? A może po prostu jesteś ciekaw tematyki sieci komputerowych pod kątem bezpieczeństwa własnej sieci domowej?

Bez względu na to jaki jest powód Twojego zainteresowania sieciami, na pewno przyda Ci się nasza najnowsza premiera: Kurs Sieci komputerowe dla początkujących.

Wiedza zdobyta podczas tego kursu przyda się w bardzo wielu sytuacjach. Na początku dowiesz się jakie istnieją rodzaje topologii sieci komputerowych, a następnie poznasz najpopularniejsze protokoły, które działają w sieciach.

Dowiesz się co to jest DHCP, DNS i jak obliczamy adresację IP. Poznasz wiele zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci WiFi. Wiedza ta pomoże Ci w budowaniu sieci zarówno domowych jak i sieci np. w firmie.

Poznasz również najczęstsze problemy i sposoby ich diagnozowania. Dowiesz się w jaki sposób zabezpieczyć urządzenia swojej sieci tak, aby nikt nie miał do nich dostępu, ponieważ to słabo zabezpieczone sieci najczęściej padają ofiarą ataku.

To tylko niewielka część tego co czeka na Ciebie w szkoleniu, a po jego ukończeniu będziesz miał już solidne podstawy do tego, aby budować i konfigurować sieci komputerowe.

Szkolenie prowadzi Wojciech Mańka, Administrator sieci z wieloletnim doświadczeniem, który hobbystycznie zajmuje się programowaniem w języku PHP.


Kurs Sieci komputerowe dla początkujących

Zrozum zasady działania sieci, opanuj konfigurację routera, tworzenie bezpiecznych sieci WiFi i naucz się rozwiązywać typowe problemy sieciowe. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 lutego 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!