Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Skuteczna reklama na Facebooku & Instagramie od podstaw

Premiera: Kurs Skuteczna reklama na Facebooku & Instagramie od podstaw


Kurs Skuteczna reklama na Facebooku & Instagramie od podstaw

Wykorzystaj potencjał reklamy na Facebooku i Instagramie. Naucz się tworzyć angażujące kreacje, wykorzystaj skuteczne strategie, docieraj precyzyjnie do klientów i zarabiaj więcej! Dowiedz się więcej
Chcesz precyzyjnie docierać do nowych klientów zainteresowanych Twoim produktem? Masz dość niskich zwrotów z reklam i marnowania budżetów? Szukasz sprawdzonych wskazówek, jak prowadzić skuteczne kampanie na Facebooku? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Nie martw się, jeżeli dopiero zaczynasz. Kurs Skuteczna reklama na Facebooku & Instagramie od podstaw powstał głównie z myślą o osobach, które w Facebook Ads stawiają swoje pierwsze kroki.

Skupisz się tu przede wszystkim na dwóch kluczowych aspektach. Przede wszystkim na docieraniu do nowych osób, a także tworzeniu skutecznych reklam. Jeżeli chcesz trafić do klientów o konkretnych zainteresowaniach, wieku, płci, do osób przebywających w danych miejscach czy pracujących na danym stanowisku - po tym kursie nie będziesz mieć z tym żadnego problemu.

Poznasz też praktyczne techniki remarketingu, które pozwolą Ci przekonać osoby jeszcze niezainteresowane lub zachęcą obecnych klientów do kolejnych zakupów. Na prawdziwych przykładach reklam dowiesz się jak tworzyć kreacje, które zwrócą uwagę Twoich odbiorców.

Nauczysz się dobierać odpowiednie grafiki video, chwytliwe nagłówki, wykorzystywać różne formaty reklam w zależności od celu, a także dowiesz się, w jaki sposób kierować reklamy nie tylko na użytkowników Facebooka, ale także platformy Instagram.

Nie zabraknie wiedzy na temat zarządzania budżetami, testów A/B czy bardziej technicznych aspektów, takich jak konfiguracja konta, zarządzanie płatnościami czy też instalacja i konfiguracja kodu śledzącego piksel.

Ten kurs to sprawdzony przepis na skuteczny marketing na Facebooku nie tylko dla osób początkujących, ale również dla tych, którzy być może z jakichś powodów nie są zadowoleni ze swoich obecnych wyników.

Kurs prowadzi Adam Bakalarz - specjalista, który na co dzień pomaga firmom w zwiększaniu obrotu i zdobywaniu nowych klientów. Za pomocą Facebook Ads przeprowadził już setki kampanii, i tym doświadczeniem chciałby podzielić się właśnie w tym kursie.


Kurs Skuteczna reklama na Facebooku & Instagramie od podstaw

Wykorzystaj potencjał reklamy na Facebooku i Instagramie. Naucz się tworzyć angażujące kreacje, wykorzystaj skuteczne strategie, docieraj precyzyjnie do klientów i zarabiaj więcej! Dowiedz się więcejOpublikowane 2 sierpnia 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!