Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Skuteczna reklama na LinkedIn od podstaw

Premiera: Kurs Skuteczna reklama na LinkedIn od podstaw


Kurs Skuteczna reklama na LinkedIn od podstaw

Zobacz, jak za pomocą LinkedIn Ads prowadzić skuteczny marketing B2B. Naucz się docierać do odpowiednich klientów i tworzyć angażujące reklamy, które przyciągają biznesy. Dowiedz się więcej
Działasz w branży B2B i szukasz skutecznego sposobu docierania do osób decyzyjnych? Zastanawiasz się, jak trafiać z przekazem do specjalistów na konkretnych stanowiskach? A może już reklamujesz się na LinkedIn, ale nie jesteś zadowolony z efektów? W takim razie jesteś w dobrym miejscu.

W tym Kursie Skuteczna reklama na LinkedIn od podstaw znajdziesz mnóstwo praktycznych wskazówek i case study, które pomogą Ci tworzyć skuteczne kampanie reklamowe.

Przeanalizujesz różne formaty reklam i najlepsze praktyki tworzenia kreacji. Dowiesz się, jak dotrzeć do menedżerów, osób pracujących w wybranych firmach czy posiadających konkretne umiejętności zawodowe bądź też wykształcenie.

Zobaczysz, jak sprytnie łączyć różne możliwości targetowania tak, by trafiać tylko do odpowiednich osób. Dowiesz się również, jak zadbać o te bardziej techniczne aspekty LinkedIn Ads.

Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać budżetem. Nauczysz się czytać raporty, wyciągać z nich wnioski i wprowadzać niezbędne poprawki.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Psurski, który posiada umiejętności analityczne i marketingowe. Od 4 lat pracuje w branży, współpracował z największymi polskimi, a także międzynarodowymi markami.


Kurs Skuteczna reklama na LinkedIn od podstaw

Zobacz, jak za pomocą LinkedIn Ads prowadzić skuteczny marketing B2B. Naucz się docierać do odpowiednich klientów i tworzyć angażujące reklamy, które przyciągają biznesy. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 grudnia 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!