Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Skuteczna windykacja - jak odzyskiwać długi

Premiera: Kurs Skuteczna windykacja - jak odzyskiwać długi


Kurs Skuteczna windykacja - jak odzyskiwać długi

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi kontrahentami, którzy nie płacą na czas. Naucz się skutecznie odzyskiwać długi, dochodząc zapłaty zarówno polubownie, jak i na drodze sądowej. Dowiedz się więcej
Klienci nie płacą na czas, mają wobec Ciebie długi i chcesz dowiedzieć się, jak szybko odzyskać swoje pieniądze? Szukasz skutecznych technik negocjacji z dłużnikami i radzenia sobie z ich wymówkami? Zastanawiasz się, jak postępować w przypadku, gdy dłużnik jest niewypłacalny lub zniknął?

W tym Kursie Skuteczna windykacja - jak odzyskiwać długi poznasz odpowiedź na te i wiele innych pytań związanych z windykacją. Poznasz najlepiej sprawdzający się schemat działania wobec klientów, zanim jeszcze staną się Twoimi dłużnikami. Dowiesz się, jak zabezpieczyć się już na etapie tworzenia umów i jakie możliwości dają Ci przepisy prawne.

Dowiesz się, jak i gdzie możesz zweryfikować kontrahentów tak, by poznać ich dyscyplinę płatniczą i sytuację prawną. W trakcie kursu poznasz, kiedy i jakie działania należy podjąć w konkretnych sytuacjach, kiedy dzwonić, a kiedy pisać maile, jak prawidłowo przygotować wezwanie do zapłaty i kiedy je wysłać.

Dowiesz się także sporo o procedurach sądowych i egzekucyjnych i tym, jakie wiążą się z tym koszty. Poznasz, jakie błędy są najczęściej popełniane w procesie windykacji i jak ich unikać.

Ten kurs to niezbędna wiedza w pigułce, jaką powinien posiadać każdy przedsiębiorca lub osoba zajmująca się windykacją zawodowo. Jeżeli takich właśnie praktycznych wskazówek potrzebujesz, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Stworzysz je, bazując na gotowych już templatkach Robloxowych, dzięki czemu nie tylko poznasz nowe techniki programistyczne, ale także nauczysz się modyfikować gotowe już projekty w taki sposób, aby uzyskać nowy i świeży efekt znacznie szybciej.

Kurs prowadzi Katarzyna Gołaszewska. która od niemal 10 lat pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu należnościami i poprawie płynności finansowej w ich firmach. Absolwentka studiów prawniczych na wydziale Prawa i Administracji w Gdańsku.


Kurs Skuteczna windykacja - jak odzyskiwać długi

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi kontrahentami, którzy nie płacą na czas. Naucz się skutecznie odzyskiwać długi, dochodząc zapłaty zarówno polubownie, jak i na drodze sądowej. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 listopada 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!