Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Skuteczny menedżer - kluczowe kompetencje

Premiera: Kurs Skuteczny menedżer - kluczowe kompetencje


Kurs Skuteczny menedżer - kluczowe kompetencje

Opanuj kluczowe kompetencje menedżerskie i dowiedz się jak skutecznie zarządzać zespołem i motywować pracowników. Dowiedz się więcejJesteś kierownikiem, liderem, menadżerem lub osobą która po prostu kieruje pracami jakiegoś zespołu? Zależy Ci na tym żeby twój zespół pracował efektywnie i wydajnie, żeby osoby które go tworzą lubiły swoją pracę i panującą w niej atmosferę oraz ceniły Cię jako menadżera? Chcesz zadbać o rozwój swoich kompetencji i umiejętność menedżerskich?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza nowa premiera: Kurs Skuteczny menedżer - kluczowe kompetencje.

Podczas szkolenia zdobędziesz kluczowe informacje dotyczące tych kompetencji i umiejętności menedżerskich, które pomagają w dobrym, sprawnym i nowoczesnym zarządzaniu zespołem.

Znajdziesz w nim informacje dotyczące efektywnej i sprawnej komunikacji oraz tego jak mądrze i dobrze zarządzać zespołem i poszczególnymi osobami w zależności od tego jakie są oraz na jakim poziomie rozwoju pracowniczego się znajdują.

W szkoleniu znajdziesz też informacje dotyczące tego jak mądrze i nowocześnie motywować, tak żeby utrzymywać zaangażowanie poszczególnych osób w zespole. Mamy nadzieję, że ten kurs naprawdę przyczyni się do rozwoju Twoich kompetencji i umiejętności menadżerskich.

Szkolenie prowadzi Joanna Poniatowska, która od ponad 17 lat pracuje z menedżerami pomagając im wzmacniać efektywność osobistą i efektywność menedżerską.


Kurs Skuteczny menedżer - kluczowe kompetencje

Opanuj kluczowe kompetencje menedżerskie i dowiedz się jak skutecznie zarządzać zespołem i motywować pracowników. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 stycznia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!