Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Sprzedaż B2B od podstaw - jak pozyskiwać klientów biznesowych

Premiera: Kurs Sprzedaż B2B od podstaw - jak pozyskiwać klientów biznesowych


Kurs Sprzedaż B2B od podstaw - jak pozyskiwać klientów biznesowych

Opanuj skuteczne techniki sprzedaży B2B i budowania relacji z klientami biznesowymi. Dowiedz się jak poznać ich potrzeby, prowadzić rozmowy handlowe i negocjować. Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się sprzedawać produkty i usługi klientom biznesowym? A może już masz kontakt z firmami? Jesteś handlowcem i chcesz się dowiedzieć jak poprawić taki proces sprzedaży? No to świetnie trafiłeś. Sprawdź naszą kolejną premierę: Kurs Sprzedaż B2B od podstaw - jak pozyskiwać klientów biznesowych.

W tym kursie online nauczysz się metod sprzedaży, w której to klient gra główną rolę. Musisz wiedzieć, że prowadzenie sprzedaży firmowej, czyli B2B mocno różni się od takiej w przypadku klientów indywidualnych.

W tym kursie online dowiesz się, jak podejść do takiej sprzedaży, żeby nie popełnić kosztownych błędów. Zobaczysz, jak w firmach wygląda proces podejmowania decyzji i jak bardzo może być złożony.

Zobaczysz jak takiemu klientowi biznesowemu pokazać wartość Waszej współpracy, produktu czy usługi, którą chcesz mu zaoferować. Klienci biznesowi odbierają mnóstwo telefonów sprzedażowych. Często są wręcz nimi nawet zmęczeni. Zobaczysz, co możesz zrobić inaczej, tak, żeby taki klient chciał z Tobą rozmawiać.

Poznasz skuteczne sposoby na umawianie spotkań z klientem b2b, rozpoczynanie rozmów tak, żeby nie być nachalnym oraz sposoby na radzenie sobie nawet z najtrudniejszymi obiekcjami Twoich klientów, takimi jak: cena, za drogo, czy brak czasu.

Dowiesz się również jak skutecznie zamykać takie rozmowy sprzedażowe z firmami nawet wtedy, kiedy u nich w firmie za decyzje odpowiada wiele osób.

Ten kurs to prosta i sprawdzona recepta na pozyskiwanie klientów biznesowych i domykanie z nimi transakcji. I nie ma tutaj znaczenia, czy Twój produkt kosztuje 1000, 10 000 czy 100 000 złotych.

Umiejętnie ułożony proces sprzedaży i dobrze poprowadzona rozmowa handlowa pozwolą Ci sprzedać wszystko. Jeśli takiej wiedzy właśnie szukasz, to ten kurs online będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Szkolenie prowadzi Elżbieta Sawczuk. Autorka szkolenia od 16 lat zajmuje się sprzedażą, a od 10 lat szkoli i uczy sprzedaży zarówno handlowców, ich szefów, jak i przedsiębiorców.


Kurs Sprzedaż B2B od podstaw - jak pozyskiwać klientów biznesowych

Opanuj skuteczne techniki sprzedaży B2B i budowania relacji z klientami biznesowymi. Dowiedz się jak poznać ich potrzeby, prowadzić rozmowy handlowe i negocjować. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 marca 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!