Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs SQL - bazy danych od podstaw

Premiera: Kurs SQL - bazy danych od podstaw


Kurs SQL - bazy danych od podstaw

Poznaj język SQL od zera i dowiedz się jak programować wydajne i bezpieczne bazy danych. Naucz się wyszukiwać, wstawiać i modyfikować dane oraz tworzyć proste i złożone zapytania SQL. Dowiedz się więcej
Chciałbyś rozwijać się jako administrator baz danych, programista, czy web developer? A może pracujesz jako analityk biznesowy i chcesz skuteczniej pracować z danymi? Dobrze trafiłeś! Prezentujemy naszą najświeższą premierę: Kurs SQL - bazy danych od podstaw.

Bazy danych są dzisiaj dosłownie wszędzie. Aplikacje mobilne, desktopowe, strony internetowe czy nawet programy biurowe. To właśnie dlatego SQL, czyli najpopularniejszy język baz danych powinien znać już nie tylko programista, ale każda osoba pracująca na poważnie z danymi. Czyli testerzy, analitycy czy np. administratorzy systemów. I to właśnie dla takich osób jest stworzony ten kurs online.

W tym szkoleniu zupełnie od zera i za pomocą prostych, zrozumiałych przykładów, nauczysz się budować nowoczesne, wydajne i bezpieczne bazy danych. Poznasz nie tylko wszystkie elementy składni języka SQL, ale też dowiesz się, w jaki sposób organizować dane, tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane zapytania i wyciągnąć z bazy dowolne informacje.

Jeżeli myślisz poważnie o pracy w branży IT, to język SQL jest pozycją wręcz obowiązkową. Jest niezwykle uniwersalny, praktyczny i praktycznie niezależny od żadnego języka programowania.

Jest on też wykorzystywany w najpopularniejszych systemach bazy danych jak np. PostgreSQL, MS SQL Server, MySQL czy Oracle Database. Jego znajomość otworzy przed Tobą nowe możliwości na rynku pracy. Nie odkładaj nauki na później, tylko rozpocznij naukę języka SQL z tym kursem właśnie dziś.

Kurs prowadzi Witold Mrózek, Java Developer z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Autor kursu zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla osób, które starają się przebranżowić i zostać programistami.


Kurs SQL - bazy danych od podstaw

Poznaj język SQL od zera i dowiedz się jak programować wydajne i bezpieczne bazy danych. Naucz się wyszukiwać, wstawiać i modyfikować dane oraz tworzyć proste i złożone zapytania SQL. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 września 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!