Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs SQL & Python - techniki analizy i wizualizacji danych

Premiera: Kurs SQL & Python - techniki analizy i wizualizacji danych


Kurs Jira - zwinne zarządzanie projektami od podstaw

Wykorzystaj zaawansowane możliwości SQL w pracy z danymi i zrealizuj 2 realne projekty analityczne. Opanuj pracę w PostgreSQL i naucz się wizualizacji danych w Excelu i językach Python i R. Dowiedz się więcej
Chcesz opanować zaawansowane techniki analizy danych w języku SQL? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności pracy z danymi o wykorzystanie systemu PostgreSQL i języków Python oraz R? A może zależy Ci na tym, aby podejmować decyzje biznesowe na podstawie twardych liczb, a nie domysłów?

Z tego Kursu SQL & Python - techniki analizy i wizualizacji danych dowiesz się nie tylko, jak efektywnie wykorzystywać język SQL w przetwarzaniu i analizie danych przechowywanych w relacyjnych bazach systemu PostgreSQL, ale także, w jaki sposób wizualizować wyniki swojej pracy w programie Excel i językach Python oraz R.

Dowiesz się też, jak raportować i prezentować swoje odkrycia. Nauczysz się tego między innymi w czasie realizacji dwóch praktycznych projektów, podczas których poznasz pokaźną liczbę podejść i technik, które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w swojej pracy.

Pierwszy projekt zakłada analizę danych e-commerce dla sklepu internetowego. W ramach projektu numer 2 zajmiesz się natomiast analizą danych finansowych w postaci cen akcji największych firm świata, czyli m.in. firmy Apple, Microsoft, Amazon, Alphabet, czy chociażby Tesla.

W trakcie szkolenia nauczysz się, m.in. przetwarzać, agregować, analizować i wizualizować dane, zarówno jakościowe, jak i ilościowe. Zobaczysz, w jaki sposób realizować poszczególne kroki pracy z danymi od momentu ich pozyskania do momentu raportowania i prezentowania wyników przeprowadzonych analiz. A to wszystko przy jednoczesnym drobiazgowym omawianiu wszystkiego, co robią, co gwarantują. Pozwoli Ci przyswoić nawet najbardziej złożone z wykorzystywanych technik.

Szkolenie prowadzi Piotr Dzwiniel, programista, który od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania i analizą danych. Ostatnio skupia się na pracy dla sektorów naukowego, medycznego i klinicznego, w których operuje się na ogromnych wręcz ilościach danych. Autor szkolenia często korzysta z języka SQL, który pozwala szybko i łatwo wykonać większość zadań związanych z przetwarzaniem i analizą danych.


Kurs Jira - zwinne zarządzanie projektami od podstaw

Wykorzystaj zaawansowane możliwości SQL w pracy z danymi i zrealizuj 2 realne projekty analityczne. Opanuj pracę w PostgreSQL i naucz się wizualizacji danych w Excelu i językach Python i R. Dowiedz się więcejOpublikowane 2 stycznia 2024 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!