Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs SQL w analizie danych - zaawansowane techniki

Premiera: Kurs SQL w analizie danych - zaawansowane techniki


Kurs SQL w analizie danych - zaawansowane techniki

Poznaj zaawansowane techniki pracy z danymi w SQL, realizując 3 praktyczne projekty analityczne. Zostań ekspertem, przed którym przetwarzanie i analiza danych nie ma żadnych tajemnic! Dowiedz się więcej
Pracujesz jako analityk, data scientist lub programista baz danych i chcesz wzbogacić swoje portfolio o zaawansowane techniki przetwarzania i analizy danych w SQL? Chcesz opanować pracę z danymi tekstowymi, sprzedażowymi i finansowymi? Szukasz sposobu, aby przyspieszyć rozwój swojej kariery i stać się cenionym specjalistą na rynku IT?

Jeśli tak, to ten kurs kurs SQL w analizie danych - zaawansowane techniki jest dla Ciebie! Przejdziesz w nim krok po kroku przez realizację trzech projektów, które obejmują analizę numeryczną danych bankowych, analizę tekstu na danych z mediów społecznościowych oraz analizę kohortową danych z platformy e-learningowej.

Poszczególne etapy pomogą Ci zrozumieć, jak efektywnie wykorzystywać język SQL do przetwarzania i analizy danych w relacyjnych bazach danych. Poznasz zaawansowane techniki pozyskiwania, oczyszczania, filtrowania, agregacji i wizualizacji danych, aby skutecznie pracować z dużymi i złożonymi zbiorami danych.

Nauczysz się również wyciągać wartościowe wnioski oraz raportować i prezentować wyniki analiz w sposób prosty i zrozumiały nawet dla osób nietechnicznych. Spory nacisk w kursie będzie położony na ich użyteczność w usprawnianiu procesów decyzyjnych.

Każdy etap pracy z danymi będzie omówiony szczegółowo, a dzięki temu przyswoisz nawet najbardziej złożone techniki. Na koniec otrzymasz jeszcze praktyczne porady dotyczące budowania swojego portfolio.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku, zapraszamy do udziału w szkoleniu. Zobaczysz, że po jego ukończeniu staniesz się analitykiem, którego każda firma będzie chciała mieć w swoim zespole.

Szkolenie prowadzi Piotr Dzwiniel, neuronaukowiec, programista i danetyk, który od ponad 10 lat zajmuje się pracą z danymi w sektorze naukowym i prywatnym. Autor szkolenia miał okazję uczestniczyć w różnych projektach i w praktyce poznać wiele technik, podejść i rozwiązań, a istotną część tej wiedzy i doświadczenia zgromadził w tym kursie online.


Kurs SQL w analizie danych - zaawansowane techniki

Poznaj zaawansowane techniki pracy z danymi w SQL, realizując 3 praktyczne projekty analityczne. Zostań ekspertem, przed którym przetwarzanie i analiza danych nie ma żadnych tajemnic! Dowiedz się więcejOpublikowane 21 czerwca 2024 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!