Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Storytelling w biznesie i marketingu

Premiera: Kurs Storytelling w biznesie i marketingu


Kurs Storytelling w biznesie i marketingu

Naucz się wykorzystywać storytelling w marketingu swojej firmy i zacznij zwiększać sprzedaż. Opanuj sztukę opowiadania historii i wykorzystaj ją do budowania wizerunku i zwiększenia świadomość marki. Dowiedz się więcej
Jesteś copywriterem lub pracujesz w dziale marketingu i chciałbyś zwiększyć skuteczność swojego przekazu? Zastanawiasz się jak wykorzystać storytelling w biznesie i promocji? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Storytelling w biznesie i marketingu.

Dzisiaj, żeby sprzedawać produkty lub usługi nie wystarczy już zwykły spot reklamowy i obietnica niskiej ceny, musisz przyciągnąć uwagę konsumenta, pokazać mu co zyska, a także odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Ty, a nie Twoja konkurencja. Na tym polega storytelling. Na sprzedawaniu opowieścią.

W trakcie kursu dowiesz się jak wykorzystywać storytelling na potrzeby reklamowe, w budowaniu świadomości marki, w zwiększaniu sprzedaży, czy nawet w obsłudze klienta.

Komunikacja przez opowiadanie historii to jedno z najpotężniejszych narzędzi marketingowych więc pora, żebyś i Ty zaczął je wykorzystywać.

Nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, żeby opowiadać własne historie. Historie, które pomogą Ci zarabiać. Nauczysz się jak budować historię i zobaczysz jak wygląda to w praktyce.

W kursie przejrzymy wspólnie genialne kampanie marketingowe, wpisy na stronach internetowych, czy posty na mediach społecznościowych, których podstawą jest opowieść.

Dzięki tym przykładem lepiej zrozumiesz, jak można wykorzystać całą tą wiedzę w praktyce. Jeżeli więc w Twojej firmie zajmujesz się marketingiem, obsługą klienta albo jesteś częścią kadry zarządzającej, to koniecznie musisz nauczyć się wykorzystywać opowiadanie historii w swojej codziennej pracy. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, psycholog biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Autorka kursu jako pasję traktuje zgłębianie psychologii człowieka w procesach biznesowych.


Kurs Storytelling w biznesie i marketingu

Naucz się wykorzystywać storytelling w marketingu swojej firmy i zacznij zwiększać sprzedaż. Opanuj sztukę opowiadania historii i wykorzystaj ją do budowania wizerunku i zwiększenia świadomość marki. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 października 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!