Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Sztuka efektywnej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym

Premiera: Kurs Sztuka efektywnej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym


Kurs Sztuka efektywnej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym

Poznaj techniki asertywnej komunikacji, naucz się odczytywać mowę ciała, wyrażać swoje potrzeby i emocje. Dowiedz się jak pokonać tremę, zyskać większą pewność siebie i łatwiej nawiązywać relacje. Dowiedz się więcej
Jak mówić, by przekonywać do swoich pomysłów? Jak wywrzeć pozytywne wrażenie i okazać pewność siebie nawet wtedy, gdy nie czujesz się pewnie? Jak poprzez mowę ciała drugiej osoby odczytać to, czego nie chce Ci powiedzieć? I wreszcie jak komunikować się w sytuacjach konfliktowych?

Odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań znajdziesz w naszym nowym kursie online sztuka efektywnej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym.

Dzięki niemu nauczysz się wreszcie świadomie korzystać ze słów i języka Twojego ciała. Będziesz lepiej czytać innych ludzi. Przekonasz się, jak wiele zdradzają komunikaty niewerbalne.

Będziesz bez obaw wyrażać własne opinie, a także odnosić się do opinii i ocen innych ludzi. Zobaczysz, jak efektywna komunikacja pomoże Ci zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jeśli chcesz więc nauczyć się rozmawiać tak, by zjednywać sobie ludzi, słuchać i mówić, by cię słuchano, to ten kurs jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Agnieszka Pieńczykowska, doktor nauk społecznych i dyplomowany coach, która na co dzień prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności społecznych.


Kurs Sztuka efektywnej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym

Poznaj techniki asertywnej komunikacji, naucz się odczytywać mowę ciała, wyrażać swoje potrzeby i emocje. Dowiedz się jak pokonać tremę, zyskać większą pewność siebie i łatwiej nawiązywać relacje. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 lutego 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!