Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Sztuka przywództwa - jak zostać skutecznym liderem

Premiera: Kurs Sztuka przywództwa - jak zostać skutecznym liderem


Kurs Sztuka przywództwa - jak zostać skutecznym liderem

Rozwiń swoje umiejętności przywódcze i zostań liderem, za którym podążają inni. Zbuduj zgrany i zaangażowany zespół, naucz się go inspirować i motywować do pracy. Dowiedz się więcej
Chcesz zyskać nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę i w zakresie przywództwa? W takim razie nasze nowe szkolenie na pewno Cię zainteresuje. Przedstawiamy Kurs Sztuka przywództwa - jak zostać skutecznym liderem.

Być może jesteś świeżo upieczonym liderem albo liderką? A może zarządzasz ludźmi od kilku lat i potrzebujesz zmienić sposób działania?

Ten kurs uporządkuje Twoją wiedzę i wyposaży Cię w niezbędne narzędzia. Znajdziesz w nim wiele ćwiczeń, które będą szlifować Twój warsztat liderski i poszerzą Twoją perspektywę.

Jeżeli chcesz zmienić swój sposób działania potrzebujesz również zmienić swoje nawyki. Musisz więc wykonać konkretną pracę, ale nie martw się - nie zostaniesz z tym wszystkim sam/-a. Przez cały proces przeprowadzi Cię prowadząca szkolenie.

Kurs prowadzi Magdalena Binkiewicz, HR managerka, trenerka i coach z ogromnym doświadczeniem w zakresie kompetencji przywódczych. Na co dzień pomaga liderom w budowaniu dobrych relacji z zespołem.


Kurs Sztuka przywództwa - jak zostać skutecznym liderem

Rozwiń swoje umiejętności przywódcze i zostań liderem, za którym podążają inni. Zbuduj zgrany i zaangażowany zespół, naucz się go inspirować i motywować do pracy. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 kwietnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!