Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Sztuka skutecznej sprzedaży - nowoczesne techniki

Premiera: Kurs Sztuka skutecznej sprzedaży - nowoczesne techniki


Kurs Sztuka skutecznej sprzedaży - nowoczesne techniki

Dowiedz się jak poznać potrzeby swojego klienta. Odkryj sekrety skutecznej komunikacji, prezentacji oferty i zbijania obiekcji. Zdobądź wiedzę i poznaj narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć sprze... Dowiedz się więcej
Na tak konkurencyjnym rynku musisz się wyróżnić nie tyle produktem, co sposobem sprzedaży i tym, jak przekonasz klienta. Jeśli Ty też działasz w sprzedaży, to na pewno zauważyłeś, że pewne znane od lat schematy przestają działać lub działają coraz gorzej.

W kursie Sztuka skutecznej sprzedaży - nowoczesne techniki dowiesz się, jak do sprzedaży podejść w nowoczesny i przede wszystkim skuteczny sposób. Gdy zaczynasz pracę handlowca, możesz mieć sporo wątpliwości kiedy uczą Cię różnych technik sprzedaży. Niektóre z nich pomagają w pracy, wiele jednak może wydawać się nienaturalnych. Wiele z nich może zniechęcić klientów, przez co nie będą kupować.

Właśnie dlatego warto się zainteresować tym, w jaki sposób klienci podejmują decyzje - co ich przekonuje, a czego nie lubią u handlowców. Wiedza w tym kursie bazuje nie tylko na wieloletnim doświadczeniu, ale oparta jest również o badania z zakresu psychologii. W trakcie kursu nauczysz się jak działa mózg klienta podczas rozmów sprzedażowych oraz podejmowania decyzji. Dzięki temu zrozumiesz, jakie błędy popełniasz wykorzystując techniki handlowe i dlaczego często spotykasz się z odmową.

W kolejnych częściach kursu przejdziesz poprzez poszczególne etapy rozmów z potencjalnymi klientami i usłyszysz o technikach opartych na współczesnej wiedzy o człowieku i procesie sprzedaży. Poznasz mechanizmy działania każdej metody i nauczysz się je stosować w praktyce.

Niezależnie od tego, czy jesteś handlowcem spotykającym się z klientami, sprzedawcą pracującym przez telefon albo w sklepie lub prowadzisz własny biznes - ten kurs pozwoli Ci znacząco zwiększyć skuteczność sprzedaży.

Kurs prowadzi Andrzej Niemczyk - trener biznesu, coach i manager z 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Poza prowadzeniem kursów i szkoleń, ma także na koncie pracę jako handlowiec i szef sprzedaży.


Kurs Sztuka skutecznej sprzedaży - nowoczesne techniki

Dowiedz się jak poznać potrzeby swojego klienta. Odkryj sekrety skutecznej komunikacji, prezentacji oferty i zbijania obiekcji. Zdobądź wiedzę i poznaj narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć sprze... Dowiedz się więcejOpublikowane 7 lipca 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!