Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A1


Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A1

Opanuj podstawy języka szwedzkiego online, dzięki praktycznym ćwiczeniom i zacznij swobodnie komunikować się w tym języku na poziomie A1. Poznaj przydatne zwroty, słówka, wymowę i podstawy gramatyki. Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się języka szwedzkiego i otworzyć sobie drzwi do nowych możliwości zawodowych? Planujesz podróż do Szwecji i chcesz poznać podstawy, które pozwolą Ci bez trudu porozumieć się w większości codziennych sytuacji? Szukasz kursu, który dopasuje się do twojego tempa nauki i harmonogramu dnia?

W takim razie ten kurs szwedzki dla początkujących - poziom A1 będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. W kursie kupimy się przede wszystkim na rozwijaniu Twoich umiejętności komunikacyjnych, tak abyś bez problemu się dogadał i poradził sobie w każdej sytuacji.

Zaczniemy od podstawowych zwrotów i słownictwa, które po prostu musisz znać na start. Już po pierwszych lekcjach będziesz potrafił się przedstawić, powiedzieć skąd jesteś i jak się czujesz.

Bez problemów poradzisz sobie też w sytuacjach takich jak zakupy, zamawianie jedzenia, pytanie o drogę, podróżowanie komunikacją czy luźne rozmowy np. o pogodzie, planach na przyszłość i zainteresowaniach.

Nie zabraknie też szwedzkiej gramatyki. W przystępny sposób poznasz czasy i często wykorzystywane przez Szwedów konstrukcje. Przećwiczysz również prawidłową wymowę i akcent.

Kurs ma przystępną formę online. Znajdziesz w nim ciekawe i angażujące lekcje audio-wideo z komentarzem, materiały graficzne, dźwiękowe oraz interaktywne ćwiczenia. Dzięki temu nie tylko znacznie szybciej przyswoisz nowe słowa, zwroty i zasady gramatyki, ale przede wszystkim zaczniesz stosować je w rzeczywistych sytuacjach.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Rozum, lektorka języka szwedzkiego, na co dzień mieszkająca w Szwecji. Autorka szkolenia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co na początku nauki języka sprawia najwięcej problemów i jak sobie z tym poradzić.


Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A1

Opanuj podstawy języka szwedzkiego online, dzięki praktycznym ćwiczeniom i zacznij swobodnie komunikować się w tym języku na poziomie A1. Poznaj przydatne zwroty, słówka, wymowę i podstawy gramatyki. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 maja 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!