Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A2

Premiera: Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A2


Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A2

Wskocz ze swoim szwedzkim na wyższy poziom, dzięki praktycznym lekcjom online i interaktywnym zadaniom. Opanuj przydatne słownictwo, zwroty używane na co dzień i zyskaj pewność w komunikacji. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy szwedzkiego, ale nadal nie czujesz się pewnie podczas rozmów? Chcesz poznać więcej przydatnych zwrotów i słówek? Szwedzka gramatyka sprawia Ci problemy i szukasz sposobu, żeby ogarnąć ją raz na zawsze?

W takim razie ten kurs szwedzkiego dla początkujących - poziom A2 jest dla Ciebie! To praktyczne szkolenie, dzięki któremu szybko wskoczysz na poziom A2, poznając zwroty i wyrażenia, których Szwedzi rzeczywiście używają.

Skupisz się głównie na rozwoju Twoich umiejętności komunikacyjnych od prowadzenia luźnych rozmów, przez dyskusje na tematy związane z życiem społecznym i kulturalnym, aż po terminy używane w szwedzkich miejscach pracy.

Ważną częścią kursu jest nauka wyrażeń przydatnych w sytuacjach takich jak wizyta u lekarza, w urzędzie czy supermarkecie. Poznasz więc przydatne zwroty formalne, jak i wyrażenia bardziej potoczne.

Przekonasz się też, jak pewne niuanse wymowy mogą zmienić znaczenie wypowiedzi i jak unikać błędów, aby nie doprowadzić do nieporozumień. W trakcie kursu przejdziesz też przez przydatne kwestie gramatyczne, takie jak zaimki zwrotne, spójniki czy bardziej rozbudowane struktury zdań i czasy.

Całą zdobytą wiedzę przećwiczysz dzięki licznym interaktywnym zadaniom online zarówno na komputerze, jak i smartfonie. Nie czekaj więc i zacznij rozwijać swoje umiejętności językowe tak, aby swobodnie posługiwać się szwedzkim.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Rozum, lektorka języka szwedzkiego, która na co dzień mieszka w Szwecji, odkrywając zarówno ten kraj, jak i jego język.


Kurs Szwedzki dla początkujących - poziom A2

Wskocz ze swoim szwedzkim na wyższy poziom, dzięki praktycznym lekcjom online i interaktywnym zadaniom. Opanuj przydatne słownictwo, zwroty używane na co dzień i zyskaj pewność w komunikacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 czerwca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!