Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs T-SQL w Microsoft SQL Server od podstaw

Premiera: Kurs T-SQL w Microsoft SQL Server od podstaw


Kurs T-SQL w Microsoft SQL Server od podstaw

Poznaj T-SQL i wykorzystaj pełen potencjał relacyjnych baz danych z Microsoft SQL Server. Dowiedz się więcej
Pracujesz z bazami danych i językiem SQL na co dzień? Chciałbyś dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać potencjał relacyjnych baz danych? A może marzysz o karierze administratora baz danych, albo programisty? Jeżeli tak, to prawdopodobnie zainteresuje Cię premiera Kursu T-SQL w Microsoft SQL Server od podstaw.

Chociaż język SQL jest standardem wśród relacyjnych baz danych to naprawdę dopiero T-SQL pozwala na wykorzystanie maksimum jego możliwości i właśnie tego nauczysz się w tym kursie.

Zaczniemy od podstawowych mechanizmów działania baz danych na przykładzie realnego projektu. Poznasz polecenie SELECT i jego opcje, operacje na wynikach takie, jak: count() max() min() oraz sortowanie i grupowanie wyników.

Później płynnie przejdziemy do bardziej zaawansowanych funkcjonalności, jak procedury i funkcje. W kursie nie zabraknie też informacji na temat wyzwalaczy i tego, jak z nich korzystać. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli Ci na tworzenie i zarządzanie bazą danych, która sama będzie w stanie weryfikować poprawność swojej struktury i modelu biznesowego.

Jeżeli chciałbyś rozwijać się, jako administrator baz danych to ten kurs będzie kolejnym krokiem właśnie w tym kierunku. Baza danych MS SQL Server to potężne narzędzie wykorzystywane przez firmy, którym zależy na wydajnym i bezpiecznym przechowywaniu danych więc specjaliści posiadający doświadczenie i wiedzę z tego tematu są bardzo cenieni na rynku pracy. Ten kurs pomoże Ci zostać jednym z nich!

Kurs prowadzi Witold Mrózek, który od 10 lat zajmuje się programowaniem w JAVIE. Autor kursu ma wieloletnie doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL. W swojej karierze zrealizował wiele projektów dla firm z branży bankowości i administracji publicznej.


Kurs T-SQL w Microsoft SQL Server od podstaw

Poznaj T-SQL i wykorzystaj pełen potencjał relacyjnych baz danych z Microsoft SQL Server. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 grudnia 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!