Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Techniki efektywnego uczenia się

Premiera: Kurs Techniki efektywnego uczenia się


Kurs Techniki efektywnego uczenia się

Dowiedz się jak uczyć się efektywnie, szybciej przyswajać wiedzę i zapamiętywać informacje na dłużej. Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i koncentracji. Dowiedz się więcej
Poświęcasz dużo czasu na naukę, która nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Zastanawiasz się jak uczyć się efektywniej i zapamiętywać więcej? W takim razie na pewno przyda Ci się nasza najnowsza premiera: Kurs Techniki efektywnego uczenia się.

Gdy jesteśmy dziećmi naszym głównym obowiązkiem jest nauka. Jak jednak się uczyć w dorosłym życiu, gdy mamy tak wiele innych zadań? Odpowiedzią jest ten kurs, w którym nauczysz się skutecznych i praktycznych metod na to, jak lepiej rozumieć, zapamiętywać i notować informacje.

Na samym początku kursu przejdziesz przez podstawową teorię tego, w jaki sposób działa ludzka pamięć i jak nabywamy nowe umiejętności.

Z kursu dowiesz się też jak planować naukę tak, aby efektywnie wykorzystać czas oraz żeby zapamiętane informacje zostały z Tobą na jak najdłużej.

Jeżeli więc chcesz się uczyć skuteczniej, chcesz lepiej zapamiętać informacje, poszerzyć ogólną wiedzę o świecie albo nauczyć się zupełnie nowych umiejętności ten kurs jest dla Ciebie!

Szkolenie poprowadzi Agata Bijak, Psycholog biznesu, której pasją jest poznawanie psychologii człowieka w procesach biznesowych. Autorka kursu za najlepszą zabawę uznaje naukę i zdobywanie nowej wiedzy.


Kurs Techniki efektywnego uczenia się

Dowiedz się jak uczyć się efektywnie, szybciej przyswajać wiedzę i zapamiętywać informacje na dłużej. Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i koncentracji. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 czerwca 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!