Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Techniki perswazji i wywierania wpływu

Premiera: Kurs Techniki perswazji i wywierania wpływu


Kurs Techniki perswazji i wywierania wpływu

Wykorzystaj metody wpływu społecznego i techniki perswazji do skutecznego osiągania swoich celów biznesowych i osobistych. Dowiedz się więcej
Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wpływać na decyzje innych osób? Chciałbyś nauczyć się wykorzystywać perswazję i metody wpływu społecznego do osiągania celów biznesowych i prywatnych? W takim razie sprawdź naszą premierę: Kurs Techniki perswazji i wywierania wpływu.

Czy wiesz, że czasami kolosalne kolejki do sklepów, albo brak pewnych towarów na półce to nie przypadek, nie błąd, ale skrupulatnie zaplanowana strategia?

Wpływ społeczny to taki proces, w którym ludzie zmieniają swoje emocje, uczucia, zachowania, czy poglądy na skutek tego co myślą, czują i robią inni. Ale wpływ społeczny można też zastosować poprzez celowe działanie.

Tego właśnie nauczysz się w tym kursie. Przyda się on wszystkim tym, którzy chcą świadomie wykorzystywać reguły wpływu społecznego w biznesie, czyli właścicielom firm, sprzedawcom i marketerom.

Poza tym takie teorie stoją za konkretnymi regułami wpływu społecznego. W kursie dowiesz się jak konkretnie wykorzystywać te reguły w praktyce. Do zobaczenia w szkoleniu.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, Psycholog biznesu, która swoją pierwszą firmę założyła jeszcze przed ukończeniem 20 roku życia. Jej pasją jest nauka o psychologii człowieka w procesach biznesowych.


Kurs Techniki perswazji i wywierania wpływu

Wykorzystaj metody wpływu społecznego i techniki perswazji do skutecznego osiągania swoich celów biznesowych i osobistych. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 stycznia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!