Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Techniki perswazji w biznesie - jak przekonać klienta do Twojej oferty

Premiera: Kurs Techniki perswazji w biznesie - jak przekonać klienta do Twojej oferty


Kurs Techniki perswazji w biznesie - jak przekonać klienta do Twojej oferty

Opanuj sztukę skutecznej komunikacji i dowiedz się jak budować przekonujące oferty, które zainteresują klientów. Naucz się wykorzystywać techniki perswazji w realnych sytuacjach biznesowych i zwięk... Dowiedz się więcej
Chcesz tworzyć lepsze oferty sprzedażowe? Codziennie musisz przekonywać innych do swojego zdania, nawiązywania współpracy lub zakupu produktów? Chciałbyś zostać lepszym sprzedawcą? Nasz Kurs Techniki perswazji w biznesie - jak przekonać klienta do Twojej oferty odpowie na to i wiele więcej Twoich pytań!

Tutaj dowiesz się jak tworzyć atrakcyjne oferty i połączyć je z siłą perswazji, tak, aby sprzedawać więcej. W trakcie szkolenia nauczysz się jak nasze mózgi przyjmują nowe informacje, i jak możesz to wykorzystać. Zobaczysz także, czego klienci nie lubią i co może ich zniechęcić - jak powinna wyglądać atrakcyjna oferta, jaki język stosować budując ją, a jakich słów unikać?

Szkolenie zapozna Cię także z tym, jak stosować perswazję, żeby skutecznie przekonywać kontrahentów do podjęcia współpracy. I nie tylko ich - jeśli jesteś menedżerem, wiedza i umiejętności perswazyjne przydadzą Ci się w zarządzaniu, jak i w pracy z kolegami z innych działów. Z powodzeniem możesz zastosować przedstawione w kursie techniki również w życiu prywatnym.

Wiele osób myśli, że perswazja to tylko przekonywanie argumentami. Nie jest tak. W tym kursie dowiesz się, czym perswazja różni się od manipulacji. Poznasz 3 rodzaje perswazji i nauczysz się wpływać z ich pomocą na innych, tak by osiągać swoje cele.

Z kursem zyskasz wszystkie niezbędne umiejętności, aby przygotowywać oferty, które zaciekawią i zainteresują Twoich potencjalnych klientów. Nauczysz się pisać maile, które zostaną uważnie przeczytane i przeanalizowane przez kontrahentów, do których je kierujesz. Będziesz potrafił przekonywać na kilka sposobów, używając etycznych rodzajów perswazji. Jeśli chcesz stać się bardziej skutecznym sprzedawcą, managerem lub wykorzystywać siłę perswazji w codziennym życiu, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Kurs prowadzi Andrzej Niemczyk - trener biznesu, coach i manager z 30 latami doświadczenia w sprzedawaniu. Poza prowadzeniem kursów i szkoleń, ma także na koncie pracę jako handlowiec i szef sprzedaży.


Kurs Techniki perswazji w biznesie - jak przekonać klienta do Twojej oferty

Opanuj sztukę skutecznej komunikacji i dowiedz się jak budować przekonujące oferty, które zainteresują klientów. Naucz się wykorzystywać techniki perswazji w realnych sytuacjach biznesowych i zwięk... Dowiedz się więcejOpublikowane 23 czerwca 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!