Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Testowanie oprogramowania w praktyce - techniki i narzędzia

Premiera: Kurs Testowanie oprogramowania w praktyce - techniki i narzędzia


Kurs Testowanie oprogramowania w praktyce - techniki i narzędzia

Poznaj narzędzia i techniki manualnego testowania oprogramowania. Naucz się zarządzać defektami, testować różne typy aplikacji i tworzyć dokumentację testową. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy testowania manualnego i chcesz dalej się rozwijać w tym kierunku? Zależy Ci na tym, żeby poznać sprawdzone narzędzia wspomagające testowanie? Jeśli tak, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

W tym Kursie Testowania oprogramowania w praktyce - techniki i narzędzia dowiesz się, co robić dalej, żeby pchnąć swoją karierę testera manualnego do przodu.

W jego trakcie nauczysz się pracować z TestRail, jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania testami. Zobaczysz, w jaki sposób tworzyć zestawy testowe, przypadki testowe oraz jak customizować wykorzystywane w nich kolumny.

Poznasz też podstawy SQL’a, którego będziesz potrzebował do wyszukiwania danych testowych oraz przeprowadzenia testów regresji, jak również każdego innego rodzaju testów wykorzystujących bazę danych.

Poznasz także podstawy pracy z Git, czyli kontroli wersji korzystając z konsoli git bashowej. Oprócz tego będziesz mieć możliwość wykonać testy RWD oraz napisać przypadek testowy.

Przyjrzysz się również ofertom pracy dla testerów, stawianym wymaganiom i oferowanym stawkom. Przebrniemy także przez pytania z rozmów technicznych oraz rozmów HR owych. Dowiesz się, w jakich kierunkach warto się rozwijać, tak aby stać się cenionym na rynku specjalistą.

Kurs prowadzi Katarzyna Kliszowska, która posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu manualnym i od ponad 10 lat prowadzi kursy. Kilka lat temu postanowiła podjąć nowe wyzwanie i przebranżowiła się na testera.


Kurs Testowanie oprogramowania w praktyce - techniki i narzędzia

Poznaj narzędzia i techniki manualnego testowania oprogramowania. Naucz się zarządzać defektami, testować różne typy aplikacji i tworzyć dokumentację testową. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 października 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!