Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs TikTok od A do Z - jak zbudować milionowe zasięgi

Premiera: Kurs TikTok od A do Z - jak zbudować milionowe zasięgi


Kurs TikTok od A do Z - jak zbudować milionowe zasięgi

Twórz TikToki, które zdobędą wielomilionowe zasięgi i zbudują społeczność wokół Twojej marki. Poznaj triki, które pomogą Ci się wybić na TikToku i wyprzedź konkurencję, nie wydając ani złotówki. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się, czemu wszyscy mówią o TikToku? Jedni zachęcają, by zacząć tam tworzyć, inni dość sceptycznie podchodzą do tej aplikacji mówiąc, że to platforma dla dzieci i że trzeba tam tańczyć. Ale skoro są tam nawet politycy i Robert Lewandowski, to myślę, że warto tam zaistnieć.

Na TikToku jest jeszcze stosunkowo niewiele firm, co daje Ci szansę na wyprzedzenie swojej konkurencji i zauważenie Twojej firmy. Co lepsze, można to wszystko zrobić totalnie za darmo, osiągając wielomilionowe zasięgi.

W trakcie tego kursu TikTok od A do Z - jak zbudować milionowe zasięgi , nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do tworzenia viralowych TikToków, a Twoje zasięgi poszybują w górę.

Rozpoczniesz od podstaw, aby zapewnić solidne fundamenty, a następnie przejdziesz do bardziej szczegółowych zagadnień i praktyki, abyś mógł szlifować swoje skille, jeśli chodzi o nagrywanie TikToków i żebyś poznał, czym różnią się TikToki od innych form video.

Poznasz wiele rodzajów contentu oraz dowiesz się o zasadach, które warto przestrzegać, aby osiągnąć sukces na TikToku. Nauczysz się, jak wykorzystać odpowiednie audio oraz jak sztuczna inteligencja może ułatwić i usprawnić Ci proces nagrywania TikToków.

Kurs TikTok od A do Z obejmuje zagadnienia związane z budowaniem społeczności i ich interakcjami na tej platformie. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się, jak docierać do nowych odbiorców w sposób zupełnie organiczny.

Twoja marka osobista zyska większe zasięgi i większą rozpoznawalność. Dodatkowo nauczysz się, jak działa algorytm TkToka i jak nagrywać TikToki, żeby osiągać duże zasięgi.

Szkolenie prowadzi Natalia Gosik oraz Patrycja Kapela, które razem stanowią niezawodny duet, który tworzy niezwykłe, angażujące i estetyczne treści. Ich praca jest doskonałym połączeniem strategii marketingowej, kreatywności, umiejętności technicznych i artystycznego wyczucia


Kurs TikTok od A do Z - jak zbudować milionowe zasięgi

Twórz TikToki, które zdobędą wielomilionowe zasięgi i zbudują społeczność wokół Twojej marki. Poznaj triki, które pomogą Ci się wybić na TikToku i wyprzedź konkurencję, nie wydając ani złotówki. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 grudnia 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!