Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Tworzenia aplikacji na Androida z Jetpack Compose

Premiera: Kurs Tworzenia aplikacji na Androida z Jetpack Compose


Kurs Tworzenia aplikacji na Androida z Jetpack Compose

Zobacz jak wykorzystać ogromne możliwości Jetpack Compose do tworzenia nowoczesnych aplikacji na Androida. Wzbogać swoje portfolio o nowe narzędzia i aktualne techniki budowania aplikacji mobilnych. Dowiedz się więcej
Tworzysz aplikacje na Androida? W takim razie musisz poznać Jetpack Compose, który wywraca do góry nogami wszystko, co wiedziałeś o widokach na Androidzie, oczywiście w tym pozytywnym sensie.

Sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Tworzenia aplikacji na Androida z Jetpack Compose i zacznij korzystać z jego ogromnych możliwości już teraz.

Mniej kodu, szybsze i prostsze budowanie UI, nowoczesne podejście... W tym kursie online zobaczysz jak wykorzystać masę przydatnych funkcji Jetpack Compose w Twoich aplikacjach.

Wszystkie funkcjonalności opanujesz tworząc aplikację do zamawiania jedzenia. Dokładnie, skupisz się na praktyce, poznasz najważniejsze reguły, którymi powinieneś się kierować, aby tworzyć nowoczesne, wydajne i funkcjonalne aplikacje w znacznie krótszym czasie.

Dowiesz się jak wykorzystywać text, button, image icon button, lazy column. Wspólnie z autorem kursu zaprojektujesz pełnoprawną nawigację używając Navigation Compose. Zadbasz również o animacje, aby całość prezentowała się profesjonalnie.

Dowiesz się czym jest rekompozycja i jak wpływa na wydajność, czego unikać, wykorzystując Compose i jak połączyć warstwę logiki i UI za pomocą state.

Dzięki umiejętnościom, które wyniesiesz z tego kursu, rozwiniesz swoje skrzydła jako Android Developer. Zaczniesz budować aplikacje w oparciu o obecne trendy i z wykorzystaniem narzędzi docenionych przez developerów.

Szkolenie prowadzi Rafał Rejek, Android Developer, który sam w codziennej pracy wykorzystuje Jetpack Compose. W wolnych chwilach autor szkolenia pomaga młodym adeptom wejść do świata IT.


Kurs Tworzenia aplikacji na Androida z Jetpack Compose

Zobacz jak wykorzystać ogromne możliwości Jetpack Compose do tworzenia nowoczesnych aplikacji na Androida. Wzbogać swoje portfolio o nowe narzędzia i aktualne techniki budowania aplikacji mobilnych. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 stycznia 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!