Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Tworzenie stron internetowych bez kodowania

Premiera: Kurs Tworzenie stron internetowych bez kodowania


Kurs Tworzenie stron internetowych bez kodowania

Zbuduj dowolną stronę bez znajomości HTML, CSS, JavaScript i jakiekolwiek umiejętności kodowania. Wykorzystaj narzędzia no-code już dziś! Dowiedz się więcej
Chciałbyś stworzyć stronę internetową lecz czujesz, że kodowanie Cię przerasta? Czas potrzebny na zrobienie strony jest zbyt długi, a jej budowanie odrobinkę zbyt skomplikowane? W takim razie sprawdź naszą najświeższą premierę: Kurs Tworzenie stron internetowych bez kodowania.

Dzięki temu kursowi będziesz mógł zrobić od początku do końca profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, którą będziesz mógł też opublikować w internecie aby była dostępna dla wszystkich pod Twoją domeną internetową.

W kursie do tematu podchodzimy dosyć obszernie. Zobaczysz od początku do końca skąd się wzięły i jak działają strony internetowe, jakie są rodzaje stron internetowych i jakie jest ich przeznaczenie oraz jaka jest struktura strony internetowej. Będziesz wiedział, które części są niewidoczne, które widoczne, z czego składa się strona i jakie jest przeznaczenie konkretnych elementów.

Potrzebujesz tej wiedzy żeby z łatwością odnajdywać się w tworzeniu stron internetowych, umieć analizować czyjeś strony, wzorować się na konkurencji i tym podobne umiejętności.

Więc w tym kursie, do którego podchodzimy bardzo praktycznie zrobimy sobie realną stronę internetową krok po kroku. Taką, która ma zadany cel, czyli ma przekonać użytkownika do wykonania konkretnej akcji - takiej jak na przykład zapisanie się na newsletter, wypełnienie formularza czy złożenie zamówienia.

Omówimy sobie po kolei jak uzupełniać taką stronę treścią, jak to zrobić żeby strona była przyjazna dla użytkownika, zrozumiała i żeby user nie wyszedł ze strony po dwóch sekundach.

Pokażemy również jak dodać elementy interaktywne i wtyczki takie jak formularz, galerie i nie tylko. Po tym szkoleniu będziesz mógł tworzyć strony internetowe dla siebie, swoich bliskich czy np. dla konkretnych firm - co jest nieocenioną umiejętnością w dzisiejszych czasach.

Każda firma chce mieć stronę internetową, chce swoją ofertę przedstawiać w internecie, dotrzeć do szerszej liczby użytkowników i Ty możesz im w tym pomóc! Nie marnuj więc czasu i weź udział w szkoleniu. Niezależnie, czy chcesz robić strony dla siebie czy zarobkowo, ten kurs online na pewno pomoże Ci zdobyć niezbędne umiejętności.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu w wolnym czasie uwielbia zdobywać nowe umiejętności programistyczne.


Kurs Tworzenie stron internetowych bez kodowania

Zbuduj dowolną stronę bez znajomości HTML, CSS, JavaScript i jakiekolwiek umiejętności kodowania. Wykorzystaj narzędzia no-code już dziś! Dowiedz się więcejOpublikowane 12 maja 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!