Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Tworzenie stron internetowych - praktyczne projekty

Premiera: Kurs Tworzenie stron internetowych - praktyczne projekty


Kurs Tworzenie stron internetowych - praktyczne projekty

Stwórz aż trzy nowoczesne strony internetowe na podstawie projektów graficznych. Naucz się budować profesjonalne w pełni responsywne witryny! Dowiedz się więcej
Marzysz o karierze jako Web Developer? Chcesz nauczyć się tworzyć nowoczesne strony internetowe na podstawie projektu graficznego dostarczonego przez projektanta? Sprawdź naszą kolejną premierę: Kurs Tworzenie stron internetowych - praktyczne projekty.

W tym kursie online zobaczysz jak krok po kroku stworzyć aż trzy kompletne strony z użyciem HTML oraz SASS. Podczas tego kursu nauczysz się jak w praktyce, na podstawie projektu wizualnego zbudować strukturę oraz style strony.

Poznasz wiele nowoczesnych technik, których na co dzień używają front-end deweloperzy. Zdobędziesz umiejętności, które możesz wykorzystać podczas tworzenia dowolnych projektów zarówno na własne potrzeby, jak i dla klientów.

Dowiesz się jak tworzyć modułowe arkusze stylów z użyciem SASS, jak stosować odpowiednie semantycznie znaczniki HTML oraz jak przygotować wygodne środowisko projektowe, którego możesz użyć wielokrotnie w przyszłości.

Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie samodzielnie oraz efektywnie tworzyć witryny internetowe stosując przy tym nowoczesne techniki. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Krystian Lisowski, Frontend Developer z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu stron i aplikacji webowych.


Kurs Tworzenie stron internetowych - praktyczne projekty

Stwórz aż trzy nowoczesne strony internetowe na podstawie projektów graficznych. Naucz się budować profesjonalne w pełni responsywne witryny! Dowiedz się więcejOpublikowane 6 października 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!