Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Ukraiński dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Ukraiński dla początkujących - poziom A1


Kurs Ukraiński dla początkujących - poziom A1

Opanuj ukraiński od zera do poziomu A1 w kilka godzin! Poznaj przydatne zwroty, słówka, gramatykę i wymowę, dzięki praktycznym ćwiczeniom. Zacznij komunikować się tym językiem w codziennych sytuacjach Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się podstaw języka ukraińskiego szybko i efektywnie? Jego znajomość przyda Ci się w kontaktach zawodowych, pomoże znaleźć atrakcyjną pracę lub zwiększyć zarobki? A może po prostu chcesz wykorzystać go w podróży lub rozmowach ze znajomymi z Ukrainy?

W takim razie ten kurs ukraińskiego dla początkujących - poziom A1 jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim krótkie lekcje wideo z komentarzem i całą masę interaktywnych ćwiczeń do rozwiązania.

Dzięki nim szybko opanujesz podstawy języka ukraińskiego i będziesz w stanie wykorzystać go w realnych sytuacjach. Zaczniesz od alfabetu oraz liczb od 1 do 20 i przejdziesz przez 16 tematycznych rozdziałów. Opanujesz podstawowe zwroty powitania, budowanie zdań i rozwiniesz swój akcent oraz wymowę.

Poznasz mnóstwo wyrażeń i słówek z różnych tematów, dzięki którym bez trudu dogadasz się w wielu sytuacjach. Zapytasz o drogę, zamówisz jedzenie w restauracji, opowiesz o swoim hobby i znacznie więcej. Będziesz w stanie tworzyć i rozumieć proste teksty i komunikaty w języku ukraińskim.

Wraz z dostępem do kursu otrzymasz dodatkowe materiały edukacyjne, a po każdym rozdziale utrwalisz zdobytą wiedzę, rozwiązując porcję interaktywnych zadań. Dzięki elastycznej formie online możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, dostosowując tempo nauki do swojego planu dnia.

To jak chcesz podjąć wyzwanie i nauczyć się ukraińskiego od zera? Jeśli tak, to widzimy się podczas kursu.

Szkolenie prowadzi Diana Welc, lektorka języka ukraińskiego i lingwistka, która od lat pomaga innym zdobywać pewność siebie w posługiwaniu się językiem ukraińskim.


Kurs Ukraiński dla początkujących - poziom A1

Opanuj ukraiński od zera do poziomu A1 w kilka godzin! Poznaj przydatne zwroty, słówka, gramatykę i wymowę, dzięki praktycznym ćwiczeniom. Zacznij komunikować się tym językiem w codziennych sytuacjach Dowiedz się więcejOpublikowane 2 lipca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!