Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Unity - tworzenie gier od podstaw

Premiera: Kurs Unity - tworzenie gier od podstaw


Kurs Unity - tworzenie gier od podstaw

Poznaj najlepsze praktyki tworzenia gier w środowisku Unity. Wejdź do świata gamedev’u i zacznij tworzyć własne gry 2D i 3D na urządzenia mobilne, komputery i konsole. Dowiedz się więcej
Wiążesz swoją przyszłość z branżą gier wideo? Chciałbyś tworzyć własne gry w 2D i 3D w jednym z najpopularniejszych silników na rynku? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Unity - tworzenie gier od podstaw.

W tym kursie online dowiesz się, jak zacząć swoją przygodę z silnikiem Unity i stworzyć swoją własną grę 3D. Zaczniesz zupełnie od zera, więc nie musisz martwić się, że czegoś nie zrozumiesz. Na początku zobaczysz, jak zainstalować niezbędne oprogramowanie i sprawnie poruszać się po środowisku Unity.

Dowiesz się, jak importować pliki do projektu, dodawać obiekty na scenę, przesuwać je i modyfikować za pomocą różnych komponentów i skryptów. Poznasz też środowisko Visual Studio i nauczysz się tworzyć własne skrypty w języku C#. Będą one odpowiadać za różne akcje w trakcie rozgrywki.

Zobaczysz jak pobierać i importować gotowe paczki plików, które umożliwią Ci szybsze przygotowanie projektu oraz obsługę silnika, czyli tworzenie własnych scen, obiektów oraz interfejsów.

Po solidnym zapoznaniu się z silnikiem Unity przejdziesz do najważniejszej części kursu, czyli stworzenia Twojej pierwszej gry. Będzie to gra, w której będziemy strzelać do robotów. Tworząc ją nie tylko utrwalisz zdobyte wcześniej umiejętności, ale również zdobędziesz mnóstwo nowych.

Stworzysz kompletną mapę, zobaczysz jak zadbać o poruszenie gracza oraz kamery, dodasz przeszkody, przeciwników, stworzysz menu główne i wiele więcej. Zobaczysz również, jak dokonać poprawek wizualnych projektów, aby Twoja gra prezentowała się jeszcze lepiej.

Gotowy do rozpoczęcia swojej przygody z tworzeniem gier i postawienia swojego pierwszego kroku w kierunku gamedevu? W takim razie, do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Kacper Grabowiec, Unity Developer, który posiada kilkuletnie doświadczenie z tworzeniem gier. W wolnym czasie autor kursu zajmuje się rozwijaniem własnych projektów.


Kurs Unity - tworzenie gier od podstaw

Poznaj najlepsze praktyki tworzenia gier w środowisku Unity. Wejdź do świata gamedev’u i zacznij tworzyć własne gry 2D i 3D na urządzenia mobilne, komputery i konsole. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 września 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!