Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Webflow - tworzenie stron bez kodowania

Premiera: Kurs Webflow - tworzenie stron bez kodowania


Kurs Webflow - tworzenie stron bez kodowania

Opanuj Webflow i naucz się tworzyć profesjonalne, nowoczesne i w pełni funkcjonalne strony internetowe bez kodowania. Zdobądź niezbędne umiejętności tworząc swoją pierwszą stronę w Webflow od A do Z. Dowiedz się więcej
Chcesz tworzyć nowoczesne i profesjonalnie wyglądające strony internetowe, ale totalnie nie znasz się na programowaniu? A może już to robisz komercyjnie i chcesz opanować narzędzie, które pomoże w realizacji większej ilości zleceń? Masz dość szkoleń, które uczą teorii i przeklikiwania się po interfejsie? Szukasz konkretów, które pomogą Ci się odnaleźć na rynku?

W takim razie ten Kurs Webflow - tworzenie stron bez kodowania jest dla Ciebie. W jego trakcie cały czas będziesz pracować na praktycznych przykładach i projektach. Nie będzie suchych, przestarzałych prezentacji.

Przejdziesz przez wszystkie etapy tworzenia dynamicznej i w pełni responsywnej strony. Dowiesz się jak zbudować jej strukturę i dodać do niej elementy takie jak interaktywne slidery, efektywne tabsy, formularze kontaktowe czy animacje.

Czy to wszystko? Jasne, że nie. Z kursu nauczysz się również, jak opublikować stronę na własnej domenie, jak zarządzać jej zawartością czy zadbać o SEO. A to wszystko w kilka godzin i bez kodowania.

Ten kurs online to absolutnie skondensowana wiedza. Wszystko w nim oparte jest na komercyjnym projekcie, czyli na tym, co potrzebujesz wiedzieć, aby odnaleźć się na rynku. Nie będzie lania wody. Dostaniesz same konkrety, których autor kursu sam na co dzień używa w trakcie pracy. Gotowy na taką dawkę wiedzy? Jeśli tak, to do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Bartłomiej Lewandowski, Website Developer, który na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla swoich klientów. W swoim portfolio ma strony internetowe dla firm z wielu różnych branż.


Kurs Webflow - tworzenie stron bez kodowania

Opanuj Webflow i naucz się tworzyć profesjonalne, nowoczesne i w pełni funkcjonalne strony internetowe bez kodowania. Zdobądź niezbędne umiejętności tworząc swoją pierwszą stronę w Webflow od A do Z. Dowiedz się więcejOpublikowane 6 marca 2024 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!