Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

Premiera: Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw


Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

Stwórz własną stronę bez jakiejkolwiek wiedzy na temat programowania. Dowiedz się jak samodzielnie nią zarządzać i wykorzystać do rozwoju swojego biznesu lub pasji. Dowiedz się więcej
Chcesz zbudować swoją stronę internetową, ale nie znasz się kompletnie na kodowaniu? A ten cały HTML to dla Ciebie jedna wielka czarna magia? Ta premiera jest dla takich osób jak Ty! Przedstawiamy Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw.

W tym kursie nauczysz się jak zbudować swoją pierwszą stronę internetową w oparciu o bardzo popularny system zarządzania treścią, jakim jest WordPress. Przekonasz się, że budowanie strony internetowej wcale nie polega na kodowaniu cały dzień i noc, a może być proste i przyjemne.

W trakcie kursu przejdziemy przez każdy etap budowy strony, począwszy od hostingu, poprzez budowanie poszczególnych podstron, menu aż do pełnej funkcjonalności i estetycznego wyglądu strony.

Zadbamy również o konfigurację newslettera. Dowiesz się jak zbierać dane klientów i jak zbudować za ich pomocą kampanię mailingową, w której możesz przesyłać informacje o różnych promocjach i nowych produktach.

Nie musisz się bać trudnego i skomplikowanego języka. Kurs został stworzony w taki sposób, aby mógł z niego skorzystać każdy, kto po prostu chce zacząć promować swoją firmę w sieci.

Niezależnie więc od biznesu jaki prowadzisz, ten kurs będzie praktycznym poradnikiem, który pomoże Ci zaistnieć w sieci. Zatem do dzieła!

Kurs prowadzi Honorata Gruszecka, Operator kamery i montażystka, która posiada bogate doświadczenie w pracy z WordPress’em.


Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

Stwórz własną stronę bez jakiejkolwiek wiedzy na temat programowania. Dowiedz się jak samodzielnie nią zarządzać i wykorzystać do rozwoju swojego biznesu lub pasji. Dowiedz się więcejOpublikowane 6 sierpnia 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!