Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Work-life balance - jak zachować równowagę w życiu

Premiera: Kurs Work-life balance - jak zachować równowagę w życiu


Kurs Work-life balance - jak zachować równowagę w życiu

Znajdź równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Poznaj sprawdzone strategie work-life balance, zadbaj o zdrowie psychiczne i fizyczne swoje, a także swoich pracowników. Dowiedz się więcej
Utrzymanie równowagi między pracą, a życiem osobistym jest dla Ciebie nieosiągalne? Obowiązki zawodowe, stres i presja z nimi związana pochłaniają Twój czas i energię? Chcesz to zmienić i odzyskać równowagę w swoim życiu? W takim razie to szkolenie będzie idealnym wyborem.

Podczas Kursu Work-life balance - jak zachować równowagę w życiu nauczysz się, czym dokładnie jest równowaga i jak wpływa na Twoje samopoczucie, satysfakcję i ogólną jakość życia.

Zdobędziesz potrzebne umiejętności, aby skutecznie rozdzielać swoje zobowiązania zawodowe i osobiste. Dowiesz się, jakie korzyści wdrożenie work-life balance przyniesie zarówno Tobie jako pracownikowi, jak i Twojemu pracodawcy.

Poznasz najlepsze praktyki i strategie, które można stosować w Twojej firmie, aby promować utrzymanie zdrowego balansu między pracą, a życiem prywatnym.

Szkolenie nie ogranicza się tylko do aspektów teoretycznych. Oprócz poznawania koncepcji i technik zobaczysz również ćwiczenia, dzięki którym lepiej zrozumiesz własne priorytety i wartości. Dzięki temu poszerzysz swoje horyzonty i zyskasz nowe spojrzenie na to zagadnienie.

Będzie to również świetna okazja, aby zainspirować się praktykami innych kultur i dostosować je do własnych potrzeb.

Szkolenie prowadzi Grzegorz Guzik, który jest autorem publikacji naukowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Wielokrotnie miał możliwość wprowadzać nowe rozwiązania do przedsiębiorstw, a także konsultować możliwości rozwoju.


Kurs Work-life balance - jak zachować równowagę w życiu

Znajdź równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Poznaj sprawdzone strategie work-life balance, zadbaj o zdrowie psychiczne i fizyczne swoje, a także swoich pracowników. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 października 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!