Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Wydajne zarządzanie firmą - automatyzacja i optymalizacja zadań

Premiera: Kurs Wydajne zarządzanie firmą - automatyzacja i optymalizacja zadań


Kurs Wydajne zarządzanie firmą - automatyzacja i optymalizacja zadań

Dowiedz się jak automatyzować procesy biznesowe w Twojej firmie. Zwiększ wydajność swoją i swoich pracowników optymalizując rutynowe i żmudne zadania. Dowiedz się więcej
Czy zdarza Ci się, że nudne, żmudne zadania odciągają Cię od pracy? A może wręcz jesteś poirytowany ciągłym powtarzaniem tych samych czynności? Zastanawiasz się jak wydajniej zarządzać firmą, automatyzować powtarzalne procesy i mieć więcej czasu dla siebie? Więc sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Wydajne zarządzanie firmą - automatyzacja i optymalizacja zadań.

Zdejmij ze swoich pleców tę syzyfową pracę - niech komputer przejmie część Twoich zadań! Średnio te techniki pozwalają zaoszczędzić od dziewięciu do dwudziestu procent czasu pracy.

Spójrz na to tak jakbyś mógł zacząć wychodzić z pracy nie po ośmiu, a po sześciu-siedmiu godzinach. Albo tak jakbyś co miesiąc otrzymywał 2-3 dni wolnego, które możesz przeznaczyć na odpoczynek lub na podjęcie dodatkowych zadań.

Więc niezależnie od tego czy prowadzisz działalność i chcesz w końcu mieć dla siebie trochę czasu, czy może zatrudniasz pracowników i chcesz zwiększyć ich wydajność ten kurs pozwoli Ci skutecznie wejść w temat automatyzacji.

Poznasz w nim zadania, które w ogóle można zautomatyzować i jak to zrobić. Dzięki temu będziesz mógł dopasować te techniki pod swój biznes. Poznasz wybrane usługi Google, Integromat oraz Zapier.

Na przykładzie ponad dwudziestu przykładów zobaczysz jak zautomatyzować takie rzeczy jak: poczta, pliki, kalendarz, arkusze kalkulacyjne, zadania i inne.

Tak więc, nawet jeżeli nie dopasujesz tych zadań do siebie lub będzie Ci czegoś brakowało, będziesz potrafił na podstawie tych ćwiczeń, warsztatów zrobić własne automatyzacje lub skorzystać z setek gotowych szablonów. A więc nie czekaj! Sprawdź już dziś co możesz zautomatyzować w swojej firmie!

Kurs prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer, który zawodowo zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych. Czas wolny spędza z rodziną oraz zgłębiając wiedzę dotyczącą programowania oraz optymalizacji i automatyzacji zadań.


Kurs Wydajne zarządzanie firmą - automatyzacja i optymalizacja zadań

Dowiedz się jak automatyzować procesy biznesowe w Twojej firmie. Zwiększ wydajność swoją i swoich pracowników optymalizując rutynowe i żmudne zadania. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 lipca 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!