Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Zarządzanie kompetencjami i rozwojem pracowników

Premiera: Kurs Zarządzanie kompetencjami i rozwojem pracowników


Kurs Zarządzanie kompetencjami i rozwojem pracowników

Poznaj najlepsze strategie rozwoju kompetencji pracowników i zadbaj o umiejętności swojej kadry. Dowiedz się, jak wdrażać szkolenia w firmie i wykorzystaj maksymalnie potencjał całego zespołu. Dowiedz się więcej
Rozwój kompetencji pracowników Reskilling, Upskilling to znacznie więcej niż tylko modne hasła. W połączeniu z efektywnym zarządzaniem to klucz do sukcesu Twojej firmy i satysfakcji całego zespołu.

W tym kursie zarządzania kompetencjami i rozwojem pracowników przekonasz się jak Ty jako szef, menadżer lub lider możesz skutecznie pokierować rozwojem kwalifikacji swojej kadry. Zdobędziesz wiedzę o różnych formach szkoleń, tych bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych w formie online.

Dowiesz się jak wdrożyć Action Learning jako ich alternatywę, jak wykorzystać coaching i pracę 1 na 1. Zobaczysz jak dopasować konkretne metody do konkretnych pracowników, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje i cechy osobowości.

Zajmiesz się również analizą potrzeb i celów za pomocą sprawdzonych technik SMART i GROW. Zobaczysz, jak w połączeniu z wykorzystaniem informacji zwrotnej od pracowników i instruktażem pomogą Ci one tworzyć kompletne i skuteczne plany rozwojowe.

Będziesz wiedzieć, kiedy i jak organizować szkolenia w firmie i poznasz nowoczesne podejście do przywództwa, tak abyś jako lider potrafił odpowiednio dostosowywać styl zarządzania w zależności od sytuacji i potrzeb pracownika.

Przekonasz się, że szkolenia w firmie wcale nie muszą być jedynie kolejnym zadaniem na liście i kosztem, a mogą być opłacalną inwestycją zarówno dla firmy, jak i pracownika.

Szkolenie prowadzi Michał Szczypek, trener biznesu, który na co dzień zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi i wdrażaniem procesów rozwojowych w organizacjach.


Kurs Zarządzanie kompetencjami i rozwojem pracowników

Poznaj najlepsze strategie rozwoju kompetencji pracowników i zadbaj o umiejętności swojej kadry. Dowiedz się, jak wdrażać szkolenia w firmie i wykorzystaj maksymalnie potencjał całego zespołu. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!