Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Zarządzanie zmianą w organizacji - techniki i narzędzia dla liderów

Premiera: Kurs Zarządzanie zmianą w organizacji - techniki i narzędzia dla liderów


Kurs Zarządzanie zmianą w organizacji - techniki i narzędzia dla liderów

Naucz się efektywnie planować zmiany i komunikować je pracownikom. Dowiedz się, jak z sukcesem przeprowadzić zespół przez każdy etap procesu zmiany, unikając typowych błędów. Dowiedz się więcej
Wprowadzanie zmian w firmie zarówno dużych, takich jak np. restrukturyzacja czy mniejszych, jak drobna innowacja, niemal zawsze wiąże się z pewnymi wyzwaniami.

Opierający się i niechętni nowościom pracownicy, niewystarczająca komunikacja, konflikty w zespole, brak zaangażowania kierownictwa to tylko kilka przykładowych problemów, jakie mogą się pojawić, gdy zmiany przeprowadzane są bez konkretnego planu działania. Kurs Zarządzanie zmianą w organizacji - techniki i narzędzia dla liderów powstał po to, abyś Ty jako menadżer, lider czy szef wprowadzający zmiany mógł tego po prostu uniknąć.

W trakcie szkolenia nauczysz się, w jaki sposób zarządzać swoimi emocjami w procesie zmiany oraz jak komunikować potrzebę zmian w Twoim zespole. Zdobędziesz wiedzę na temat typowych ludzkich reakcji na zmiany oraz dowiesz się, jakie zachowania szefa pomagają ludziom sprawnie i w miarę bezboleśnie przejść przez nawet najtrudniejsze procesy zmian.

Zobaczysz, jak olbrzymią rolę odgrywa w nim motywowanie pracowników i dowiesz się, jak robić to mądrze.

Opowiem Ci o typowych rolach pracowników, procesie zmiany oraz o tym, w jaki sposób wykorzystać ich charakterystyczne zachowania do efektywnego wdrażania zmian. Pokażę Ci też, jak asertywnie reagować na trudne sytuacje w procesie zmiany i jak poprawić komunikację w zespole.

W tym kursie znajdziesz nie tylko praktyczną wiedzę i wskazówki, ale też pakiet narzędzi, które pozwolą Ci lepiej przygotować siebie jako lidera i Twoją kadrę na nadchodzące zmiany.

Szkolenie prowadzi Michał Szczypek, trener biznesu oraz konsultant. Od ponad 10 lat projektuje i wdraża projekty rozwojowe w organizacjach, będących liderami w swoich branżach – m.in. PKP Intercity i OBI – markety budowlane.


Kurs Zarządzanie zmianą w organizacji - techniki i narzędzia dla liderów

Naucz się efektywnie planować zmiany i komunikować je pracownikom. Dowiedz się, jak z sukcesem przeprowadzić zespół przez każdy etap procesu zmiany, unikając typowych błędów. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 listopada 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!