Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Zbuduj skuteczny landing page bez kodowania

Premiera: Kurs Zbuduj skuteczny landing page bez kodowania


Kurs Zbuduj skuteczny landing page bez kodowania

Naucz się tworzyć skuteczne landing page bez kodowania. Dowiedz się jak pozyskiwać wartościowe leady, poprawić konwersję i zwiększyć sprzedaż, dzięki dopracowanym stronom lądowania. Dowiedz się więcej
Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż w internecie? Masz stronę internetową, którą odwiedza sporo osób, ale dalej nie jesteś zadowolony z wyników sprzedażowych? W takim razie nasza najnowsza premiera może Cię zainteresować. Przedstawiamy Kurs Zbuduj skuteczny landing page bez kodowania.

Dowiesz się z niego czym są landing page, czyli strony lądowania i w jaki sposób możesz zastosować je we własnym biznesie. Poznasz budowę takiego landing page i możliwości jego wykorzystania, które są naprawdę ogromne.

Możesz zastosować go do zwiększenia ilości leadów, czyli danych kontaktowych, pozyskiwanych od osób, które następnie mogą stać się Twoimi klientami.

Możesz też budować bazę do zapisów na webinar czy stworzyć automat, który będzie wydawał ebooki. A to wszystko 24 godziny na dobę będzie pracowało na Twój sukces.

Kurs został podzielony na etapy. Na samym początku zobaczysz jakie rzeczy powinny zostać spełnione, aby landing page był konwertowalny, czyli aby jak najwięcej osób zdecydowało się taki kontakt zostawić.

Następnie przyjrzysz się wszystkim składowym. Dowiesz się co nieco o formularzach, licznikach, przyciskach, call to action, nagłówkach, a także wszystkich innych elementach, które będą tutaj niezbędne.

Na samym końcu zobaczysz budowę takiego landing page na żywo. Będziesz miał szansę zobaczyć wszystko od zaplecza.

Szkolenie prowadzi Adam Bakalarz, Specjalista ds. digital marketingu, który specjalizuje się w wykorzystaniu nowoczesnych metod marketingowych, narzędzi internetowych i social mediów.


Kurs Zbuduj skuteczny landing page bez kodowania

Naucz się tworzyć skuteczne landing page bez kodowania. Dowiedz się jak pozyskiwać wartościowe leady, poprawić konwersję i zwiększyć sprzedaż, dzięki dopracowanym stronom lądowania. Dowiedz się więcejOpublikowane 3 marca 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!