Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Zostań mistrzem przemówień publicznych

Premiera: Kurs Zostań mistrzem przemówień publicznych


Kurs Zostań mistrzem przemówień publicznych

Pozbądź się tremy i zostań mistrzem przemówień! Dowiedz się, co mówić i jak mówić, tak by inni chcieli słuchać! Dowiedz się więcej
Czy wiesz, że ponad 20 procent ludzi boi się przemawiać publicznie? Oznacza to, że co piąty z nas bałby się wyjść na scenę i powiedzieć coś przed dużą grupą ludzi. Jeżeli nie chcesz odczuwać takiego lęku, ale chcesz skutecznie przemawiać przed publicznością, nasza nowa premiera na pewno Cię zainteresuje.

Przedstawiamy Kurs Zostań mistrzem przemówień publicznych.

W 21 wieku coraz więcej działań przenosi się do internetu. Dlatego w kursie znajdziesz także specjalny odcinek, w którym nauczysz się o tym, jak przygotować się do wideokonferencji online.

W tym szkoleniu dowiesz się wiele o teoretycznych podstawach przemówień publicznych takich jak przygotowywanie treści, czy opanowywanie tremy, ale także mnóstwo praktycznych wskazówek - chociażby o tym jak poruszać się po scenie, czy jak nigdy nie ubierać się na prezentację.

W każdym kolejnym odcinku zobaczysz dużo przykładów praktycznych, czyli nagrań z prawdziwych wystąpień publicznych, gdzie możesz sam zaobserwować jak te teoretyczne podstawy zastosować w praktyce.

Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, Psycholog biznesu, która swoją pierwszą firmę założyła jeszcze przed ukończeniem 21 roku życia i z powodzeniem prowadzi ją do dziś. Misją autorki kursu jest rozwijanie w ludziach pasji przedsiębiorczości.


Kurs Zostań mistrzem przemówień publicznych

Pozbądź się tremy i zostań mistrzem przemówień! Dowiedz się, co mówić i jak mówić, tak by inni chcieli słuchać! Dowiedz się więcejOpublikowane 17 marca 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!