Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Rozmówki chińskie - przydatne zwroty i wyrażenia

Premiera: Rozmówki chińskie - przydatne zwroty i wyrażenia


Rozmówki chińskie - przydatne zwroty i wyrażenia

Zostań mistrzem konwersacji! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo, naucz się poprawnej wymowy i zacznij swobodnie rozmawiać w języku chińskim w typowych codziennych sytuacjach i podczas podróży. Dowiedz się więcej
Chcesz opanować najczęściej używane zwroty i wyrażenia w języku chińskim? Zależy Ci na tym, by bez problemów porozumiewać się w codziennych sytuacjach? Chcesz mieć pewność, że podczas rozmów nie będziesz robić błędów w wymowie ani gramatyce? W takim razie dobrze trafiłeś.

W trakcie kursu Rozmówki chińskie - przydatne zwroty i wyrażenia przejdziemy przez całą masę różnych tematów od typowych przywitań, pożegnań, przez rozmowy o samopoczuciu, rodzinie, pytania o drogę, udzielanie wskazówek, czy odnajdywanie się w takich sytuacjach jak np. wizyta w szpitalu.

Każdy z szesnastu rozdziałów, to krok bliżej do zrozumienia i swobodnego używania języka chińskiego. Wyobraź sobie, jak podczas podróży do Chin zamówisz ulubione dania w lokalnej restauracji, porozumiewając się płynnie z obsługą.

Już w połowie kursu będziesz mógł opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i umiejętnościach w tym języku. Cały kurs jest dostępny online, więc do każdej lekcji i ćwiczenia możesz wracać w dowolnym momencie. Wystarczy Ci smartfon lub komputer.

Szkolenie prowadzi Agata Klabińska, która z językiem chińskim obcuje od ponad 10 lat. Już w gimnazjum zaczęła się interesować językiem chińskim i kulturą Chin. Od tego czasu nieustannie rozwija tą pasję.


Rozmówki chińskie - przydatne zwroty i wyrażenia

Zostań mistrzem konwersacji! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo, naucz się poprawnej wymowy i zacznij swobodnie rozmawiać w języku chińskim w typowych codziennych sytuacjach i podczas podróży. Dowiedz się więcejOpublikowane 22 grudnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!