Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Scrum od podstaw - efektywne zarządzanie projektami

Premiera: Kurs Scrum od podstaw - efektywne zarządzanie projektami


Kurs Scrum od podstaw - efektywne zarządzanie projektami

Opanuj najpopularniejszą zwinną metodykę tworzenia oraz rozwijania oprogramowania. Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w zespole scrumowym, jako Project Manager czy Scrum Master. Dowiedz się więcej
Wiążesz swoją przyszłość z branżą IT? Chciałbyś zostać Project Managerem lub Scrum Masterem? A może jesteś częścią zespołu, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania i szukasz sposobów na zwiększenie jego efektywności?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Scrum od podstaw - efektywne zarządzanie projektami.

Poznasz w nim metodykę scrum od strony praktycznej, tak żebyś mógł ją zrozumieć i stosować z przyjemnością. Warto dobrze rozumieć na czym polega Scrum, ponieważ właśnie ta metodyka staje się standardem wytwarzania oprogramowania w obecnym świecie.

Niestety niewiele osób wie tak naprawdę, w jaki sposób stosować tę metodykę poprawnie. Większość idzie na skróty albo w ogóle stosuje tę metodykę tam, gdzie nie jest to możliwe, żeby się udało.

W kursie od strony praktycznej poznasz wiele szczegółów związanych z metodyką scrum. Będzie to wiedza praktyczna, bazująca na ogromnym doświadczeniu autora kursu.

Przejdziesz przez genezę scrum, sposób w jaki ta metodyka powstała, część teoretyczną, ale przekazaną w praktyczny sposób, a także przez wyzwania, które stoją przed śmiałkami próbującymi tę metodykę wdrażać.

Jest to tak naprawdę tylko ułamek wszystkich interesujących tematów, które znajdziesz w kursie.

Szkolenie prowadzi Maciej Drozdowski, Scrum Master z wieloletnim doświadczeniem, który miał okazję pracować w metodyce Scrum zarówno jako członek zespołu zajmujący się rozwojem oprogramowania oraz jako Scrum Master.


Kurs Scrum od podstaw - efektywne zarządzanie projektami

Opanuj najpopularniejszą zwinną metodykę tworzenia oraz rozwijania oprogramowania. Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w zespole scrumowym, jako Project Manager czy Scrum Master. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 marca 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!