Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jenkins - nowoczesny workflow CI/CD

Premiera: Kurs Jenkins - nowoczesny workflow CI/CD


Kurs Jenkins - nowoczesny workflow CI/CD

Opanuj Jenkins od podstaw, naucz się automatyzować zadania i zostań mistrzem DevOps. Dowiedz się więcej
Chcesz zostać DevOps Engineer’em? W takim razie koniecznie musisz poznać narzędzie Jenkins. Z wykorzystaniem Jenkinsa zbudowanie nowoczesnego, wydajnego workflow nie jest problemem. Poza tym umożliwia on automatyzację wielu codziennych zadań.

Jeżeli więc interesujesz się zagadnieniami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania, DevOps i automatyzacją pewnie zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jenkins - nowoczesny workflow CI/CD.

Z tym kursem od podstaw poznasz narzędzie Jenkins, czyli doskonały system wspierający Continuous Integration i Delivery.

Autor kursu przeprowadzi Cię od instalacji do zarządzania Jenkins. Poznasz interfejs WWW systemu. Dowiesz się jak on funkcjonuje oraz gdzie znajdują się jego najważniejsze elementy.

Zobaczysz jak instalować dodatki oraz jak je konfigurować. Dowiesz się jak zarządzać użytkownikami a potem jak ich autoryzować. Poznasz strukturę plików i katalogów w Jenkins.

Dowiesz się co to są artefakty i będziesz wiedział jak podłączyć agenty dodatkowe do Twojego systemu. W kursie zobaczysz też jak tworzyć projekty i zadania w Jenkins oraz jak je uruchamiać.

Do tego dowiesz się jak czytać logi z wykonanych zadań oraz jak je poprawnie interpretować. Za pomocą Jenkinsa możesz zautomatyzować dowolne zadanie. To wspaniały system, który jest niezbędny do wydajnej pracy w Continuous Integration i Delivery.

A dzięki temu kursowi poznasz ten serwer dogłębnie i będziesz w stanie go wykorzystać skutecznie w Twojej codziennej pracy. Gotowy? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Piotr Kośka, Virtualization & Cloud Engineer z wieloletnim doświadczeniem z systemami Linux/GNU. Autor kursu na co dzień zajmuje się zarządzaniem siecią i administracją serwerami.


Kurs Jenkins - nowoczesny workflow CI/CD

Opanuj Jenkins od podstaw, naucz się automatyzować zadania i zostań mistrzem DevOps. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 czerwca 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!