Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Profil użytkownika w strefakursow.pl

Profil użytkownika w strefakursow.pl

Czym jest profil użytkownika i dlaczego warto go uzupełnić i opublikować?


Od dzisiaj na naszej platformie strefakursow.pl każdy z Was ma do dyspozycji nową funkcjonalność: Edytuj profil


1

Zakładka “Edytuj profil” to miejsce, w którym możesz dodać swój avatar, a także napisać kilka słów o sobie, czym się zajmujesz i jakie są Twoje zainteresowania. Możesz również wzbogacić swój profil zamieszczając w sekcji “szczegółowe informacje” odnośniki do mediów społecznościowych, w których się udzielasz i posiadasz swoje prywatne konta.


Uzupełniłem profil, co teraz?


Na pewno zastanawiasz się, do czego tak naprawdę przyda Ci się Twój profil w strefakursow.pl?


2

Dzięki opcji udostępniania profilu, możesz podzielić się informacjami o sobie w dowolnym miejscu. Jeśli chcesz, aby znajomi czy potencjalny pracodawca zobaczył informacje o Tobie, wystarczy, że klikniesz w opcję Udostępnij profil. Wygenerowany zostanie specjalny link przekierowujący do Twojego profilu, który możesz przesłać lub wkleić praktycznie w dowolnym miejscu.


3

Dzięki temu, osoba odwiedzająca Twój profil, oprócz informacji o Tobie, zobaczy wszystkie szkolenia, które zrealizowałeś na platformie strefakursow.pl oraz uzyskane certyfikaty. Możesz więc stworzyć swoje własne portfolio i pochwalić się potencjalnemu pracodawcy. Obecnie coraz więcej pracodawców korzysta z mediów społecznościowych, aby sprawdzić kandydatów na pracownika. Link do profilu możesz udostępnić praktycznie wszędzie: na swojej stronie internetowej, czy w mediach społecznościowych, które w dzisiejszych czasach odgrywają dużą rolę i są bardzo pomocne w znalezieniu pracy. Pokaż się więc z jak najlepszej strony i wyróżnij się na tle konkurencji!


4

Oprócz zdobytych certyfikatów po ukończeniu kursów widoczne będą również specjalne odznaczenia, przyznawane po zrealizowaniu ścieżek kariery.


Mamy nadzieję, że nowe funkcjonalności na naszej platformie przypadną Wam do gustu! Zapraszamy do testowania i udostępniania ;)


Zaktualizowaliśmy profil użytkownika według Waszych uwag:


  • Zostały dodane odnośniki do innych mediów oraz możliwość bezpośredniego kopiowania linku do profilu publicznego.


Opublikowane 23 marca 2017 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!