Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Przydatne funkcje playera

Przydatne funkcje playera

Wprowadzając naszą platformę szkoleniową postawiliśmy sobie za cel jeszcze bardziej efektywne przekazywanie wiedzy z tematów, które Was interesują i z którymi niejednokrotnie wiążecie swoją przyszłość. To właśnie dlatego wdrożyliśmy dodatkowe funkcjonalności takie jak testy, ćwiczenia czy certyfikaty. Nie zapominamy jednak, że to na oglądaniu i słuchaniu naszych trenerów spędzacie najwięcej czasu, więc odtwarzacz, który oferujemy musi być nie tylko prosty, ale przede wszystkim maksymalnie funkcjonalny.


spacja Odtwarzaj/Pauza
q Zatrzymaj
f Tryb pełnoekranowy
shift + ← → Zmniejsz/Zwiększ prędkość odtwarzania
↑ ↓ Głośność
m Wycisz
← → Przesuń Wcześniej/Dalej
1 2… 6 Przesuń do 10% 20% … 60%

Być może nie każdy z Was wie, ale player na naszej stronie można obsługiwać nie tylko za pomocą myszki, ale też klawiatury. Dlaczego mielibyście korzystać z tej możliwości? Bo po pierwsze, jest to po prostu niezwykle wygodne. Po drugie, daje Wam dostęp do wielu użytecznych funkcji, takich jak chociażby szybkie zwiększanie/zmniejszanie prędkości filmu, jego wyciszanie czy włączanie trybu pełnoekranowego. Wystarczy, że skorzystacie ze skrótów, które zamieściliśmy powyżej. Jeżeli będziecie mieli problem z ich zapamiętaniem, to w dowolnej chwili podczas odtwarzania można je podejrzeć wciskając ?


Nowe funkcje player

Osobom, które często oglądają kilka lekcji pod rząd z pewnością spodoba się również funkcja „autoplay.” Dzięki niej po obejrzeniu jednego filmu, kolejna pozycja z playlisty zostaje odtworzona automatycznie. Funkcja ta jest domyślnie wyłączona, ale w dowolnym momencie można ją aktywować za pomocą przełącznika, który widzicie na zdjęciu.


Mamy nadzieję, że to dla Was pomocne wskazówki, z których będziecie chętnie korzystać podczas nauki!Opublikowane 28 czerwca 2015 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!