Wprowadzając naszą platformę szkoleniową postawiliśmy sobie za cel jeszcze bardziej efektywne przekazywanie wiedzy z tematów, które Was interesują i z którymi niejednokrotnie wiążecie swoją przyszłość. To właśnie dlatego wdrożyliśmy dodatkowe funkcjonalności takie jak testy, ćwiczenia czy certyfikaty. Nie zapominamy jednak, że to na oglądaniu i słuchaniu naszych trenerów spędzacie najwięcej czasu, więc odtwarzacz, który oferujemy musi być nie tylko prosty, ale przede wszystkim maksymalnie funkcjonalny.

spacjaOdtwarzaj/Pauza
qZatrzymaj
fTryb pełnoekranowy
shift + ← →Zmniejsz/Zwiększ prędkość odtwarzania
↑ ↓Głośność
mWycisz
← →Przesuń Wcześniej/Dalej
1 2… 6Przesuń do 10% 20% … 60%

Być może nie każdy z Was wie, ale player na naszej stronie można obsługiwać nie tylko za pomocą myszki, ale też klawiatury. Dlaczego mielibyście korzystać z tej możliwości? Bo po pierwsze, jest to po prostu niezwykle wygodne. Po drugie, daje Wam dostęp do wielu użytecznych funkcji, takich jak chociażby szybkie zwiększanie/zmniejszanie prędkości filmu, jego wyciszanie czy włączanie trybu pełnoekranowego. Wystarczy, że skorzystacie ze skrótów, które zamieściliśmy powyżej. Jeżeli będziecie mieli problem z ich zapamiętaniem, to w dowolnej chwili podczas odtwarzania można je podejrzeć wciskając ?

Nowe funkcje player

Osobom, które często oglądają kilka lekcji pod rząd z pewnością spodoba się również funkcja „autoplay.” Dzięki niej po obejrzeniu jednego filmu, kolejna pozycja z playlisty zostaje odtworzona automatycznie. Funkcja ta jest domyślnie wyłączona, ale w dowolnym momencie można ją aktywować za pomocą przełącznika, który widzicie na zdjęciu.

Mamy nadzieję, że to dla Was pomocne wskazówki, z których będziecie chętnie korzystać podczas nauki!