Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Śledzenie postępów w nauce

Śledzenie postępów w nauce

Często pytacie nas od którego kursu powinniście zacząć i w jakiej kolejności zapoznawać się ze szkoleniami, tak aby zdobyć komplet umiejętności z danej dziedziny i stać się w niej specjalistą. Chcemy Wam w tym pomóc i właśnie dlatego stworzyliśmy specjalne „ścieżki kariery”, które odpowiadają na te pytania, prowadząc Was krok po kroku do zdobycia wymarzonego zawodu.


Ścieżki kariery to jeden z najważniejszych elementów naszej platformy szkoleniowej on-line, który właśnie stał się jeszcze bardziej funkcjonalny! Wszystko dzięki nowej sekcji „Postępy”, do której koniecznie powinniście zajrzeć zaraz po najbliższym logowaniu. Teraz nie będziecie już musieli zastanawiać się na jakim etapie zdobywania wiedzy właśnie jesteście, bo ta zakładka powie Wam wszystko na temat wysiłku, jaki do tej pory włożyliście w naukę.


postepy_btn

Dzięki niej dowiecie się nie tylko ile brakuje Wam od uzyskania upragnionego certyfikatu specjalisty, ale sprawdzicie również procentowy postęp ukończenia poszczególnych kursów. Pierwszy ogólny widok prezentuje wszystkie ścieżki, w których uczestniczycie, ale to dopiero przycisk „Pokaż postępy” odsłania przed Wami całą masę przydatnych informacji.


postepy

Czy to już wszystko? Jasne, że nie! Jeżeli któryś z naszych kursów zostanie zaktualizowany i rozszerzony o dodatkowe lekcje, znajdziecie obok niego zielony button „Zaktualizuj wiedzę”, tak abyście nigdy nie przegapili nowych informacji i mogli uzupełnić wiedzę, tak szybko jak to tylko możliwe.


Certyfikaty są bardzo ważną częścią naszych szkoleń, dlatego drobnemu usprawnieniu uległa również zakładka im poświęcona. Od dzisiaj sami możecie generować w niej również certyfikaty przyznawane za ukończenie całej ścieżki. Są one widoczne u samej góry tej sekcji. Takie certyfikaty w wersji papierowej nadal oczywiście przesyłamy do Was pocztą, ale warto pamiętać, że teraz można uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie również z tego miejsca.


certyfikaty_spec

Zachęcamy Was do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami i mamy nadzieję, że będziecie z nich chętnie korzystać. Koniecznie dajcie nam znać co o nich myślicie!Opublikowane 4 kwietnia 2016 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!