Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Sprawdźcie naszą aplikację mobilną już dziś!

Sprawdźcie naszą aplikację mobilną już dziś!

Mamy dla was świetną wiadomość! Jeżeli posiadacie smartfona lub inne urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS to teraz ze wszystkich swoich szkoleń będziecie mogli korzystać jeszcze wygodniej, dzięki naszej aplikacji mobilnej!


Wystarczy pobrać wersję odpowiednią dla waszego systemu i zalogować się danymi, których używacie na platformie szkoleniowej. Aplikacja pozwoli wam przeglądać zawartość szkoleń, łatwo wznawiać naukę od momentu, w którym skończyliście, czy śledzić postępy w nauce. Na tym oczywiście nie poprzestaniemy i wraz z kolejnymi aktualizacjami, trafią do was również inne funkcje.


Aplikacja mobilna Strefa Kursów

Mamy nadzieję, że z aplikacji strefakursow.pl będzie się wam korzystać wygodnie i pomoże wam ona w jeszcze skuteczniejszej nauce. W tym miejscu chcielibyśmy Was też poprosić o pomoc w jej ulepszaniu. Jeżeli zauważycie jakiekolwiek błędy, dajcie nam znać, a my postaramy się rozprawić z nimi jak najszybciej. Chcielibyście w kolejnych aktualizacjach zobaczyć jakąś funkcję? Napiszcie jaką! Aplikację tworzymy dla was, więc to wasze uwagi i sugestie są tutaj najcenniejsze. Podzielcie się z nami swoją opinią, pisząc na dev@strefakursow.pl.


Aplikacja Strefa Kursów w Google PlayAplikacja Strefa Kursów w App Store


Opublikowane 22 maja 2017 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!