Już po raz drugi Strefa Kursów miała przyjemność być oficjalnym sponsorem i partnerem medialnym dwóch niezwykłych wydarzeń: JoomlaDay POLAND 2013 oraz WordCamp 2013.

JoomlaDay

Tegoroczna konferencja JoomlaDay 2013 odbyła się 5 i 6 października w Łodzi. Była to doskonała okazja, aby poznać najnowsze funkcje i rozwiązania systemu Joomla! oraz wymienić swoje opinie i doświadczenia z innymi użytkownikami. Spotkanie zostało podzielone na dwie części: w sobotę („Dzień Biznesu”) wszyscy uczestnicy mieli szansę wzięcia udziału w licznych prezentacjach, na których przedstawiono możliwości biznesowe systemu Joomla!. Niedziela z kolei była „Dniem Społeczności”, podczas którego użytkownicy tworzący własne blogi i witryny mogli poznać innowacje z zakresu budowania przyjaznej i nowoczesnej strony internetowej.

WordCamp

Natomiast 28 i 29 września we Wrocławiu odbył się czwarty, ogólnopolski WordCamp, czyli konferencja użytkowników systemu WordPress. WordCamp to seria międzynarodowych spotkań, podczas których omawiane są najnowsze rozwiązania dotyczące tego systemu zarządzania treścią. W tym roku, uczestnicy konferencji mogli posłuchać m.in. o crowdsourcing-u, wielojęzyczności, skutecznej ochronie haseł, czy też wykorzystaniu „chmury” w systemie WordPress.

Nie ukrywamy, że bycie częścią tych niezwykłych spotkań to dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość poznania Was, ludzi z pasją.