Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Strefa Kursów na WordCamp i JoomlaDay 2013!

Strefa Kursów na WordCamp i JoomlaDay 2013!

Już po raz drugi Strefa Kursów miała przyjemność być oficjalnym sponsorem i partnerem medialnym dwóch niezwykłych wydarzeń: JoomlaDay POLAND 2013 oraz WordCamp 2013.


JoomlaDay


Tegoroczna konferencja JoomlaDay 2013 odbyła się 5 i 6 października w Łodzi. Była to doskonała okazja, aby poznać najnowsze funkcje i rozwiązania systemu Joomla! oraz wymienić swoje opinie i doświadczenia z innymi użytkownikami. Spotkanie zostało podzielone na dwie części: w sobotę („Dzień Biznesu”) wszyscy uczestnicy mieli szansę wzięcia udziału w licznych prezentacjach, na których przedstawiono możliwości biznesowe systemu Joomla!. Niedziela z kolei była „Dniem Społeczności”, podczas którego użytkownicy tworzący własne blogi i witryny mogli poznać innowacje z zakresu budowania przyjaznej i nowoczesnej strony internetowej.


WordCamp


Natomiast 28 i 29 września we Wrocławiu odbył się czwarty, ogólnopolski WordCamp, czyli konferencja użytkowników systemu WordPress. WordCamp to seria międzynarodowych spotkań, podczas których omawiane są najnowsze rozwiązania dotyczące tego systemu zarządzania treścią. W tym roku, uczestnicy konferencji mogli posłuchać m.in. o crowdsourcing-u, wielojęzyczności, skutecznej ochronie haseł, czy też wykorzystaniu „chmury” w systemie WordPress.


Nie ukrywamy, że bycie częścią tych niezwykłych spotkań to dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość poznania Was, ludzi z pasją.Opublikowane 9 października 2013 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!